אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
משדרות לגבולות זה כלום נסיעה. טיפקס
תומר אפלבאום

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, ישראלי, אינדי, אלטרנטיב

פסטיבל אינדינגב ה-12 במספר יתקיים השנה בימים חמישי עד שבת, מה-11 באוקטובר ועד ה-13 באוקטובר 2018 במשכנו הקבוע שבמצפה גבולות שבנגב המערבי. מחירי הכרטיסים לכל ימי האירוע ינועו בין 350 שקלים ל-380 שקלים, כשתתאפשר גם קניית כרטיס ליום חמישי בלבד בעלות של 160 שקלים. למרות הנוכחות של פסטיבל מטאור חודש לפניו, גם הפעם הצליחו מארגני אינדינגב לייצר ליינאפ מעניין ומגוון, שינוע בין Fאנק ל-Pאנק, בין רוק לפולק ובין היפ-הופ למוזיקה אלקטרונית. על ארבע במות הפסטיבל יוכלו חובבי האינדי המקומי ליהנות מהופעות של Acollective, גלעד כהנא, פול טראנקעמיר לבמיכה שטריתהחצר האחוריתג'ימבו ג'ייארמוןTigrisטיפקס, ליילי וקראנץ' 22 שיארחו את החלוצים.

» המלצות המערכת לפסטיבל אינדינגב
» "
פסטיבל מחובר, מגיב, מעורב וביקורתי": לביקורת של בן שלו
» איך היה באינדינגב 2017?
»
לשמור ולגזור: כל ההופעות שמגיעות לארץ

» מה עושים היום - לוח האירועים המלא
» לוח הופעות היום
» לכל כתבות מדור המוזיקה

באים לרקוע ולהעיף אבק. פול טראנק עם "Damn Right":

יוצרים נוספים שיופיעו במדבר השנה יהיו נעמי חשמונאי, לונא אבו נאסר, תזמורת פירקת אלנור, הפוסי של לוסי (שיארחו את ברק כהן), אריק אבר, בוגי בלאגן, ג'ני פנקין, יעל אייזנברג, יעל דקלבאום, Iogi, Dirty Fly, לוס כפרוס, Malabi Tropical, עדן דרסו ודיג'יי מש, Double Jackle, רועי פרייליך והמתוקים רצח, JON, אינגה דינגו, WC, תומר ישעיהו, המסך הלבן, קין והבל 90210, גארדן סיטי מובמנט, מאיה איזקוביץ', ארז דסקל, הזאבות, מיונסה ושזאמאט.

בין הלהקות המרכזיות במדבר השנה. הקולקטיב עם "Builder's Tea":

אינדינגב 2018 - רשימת האמנים המלאה:

יום חמישי, ה-11 באוקטובר

» במת הקוף
17:00 - זוכת אינדיסקר
18:00 - Nadi Billu Trio
19:00 - קובארי + רחל ירון
20:00 - מאיה איזקוביץ'
21:00 - יעל דקלבאום ואנסמבל תפילת האמהות
22:00 - תומר ישעיהו
23:00 - הפוסי של לוסי מארחים את ברק כהן וכוכב אניס
00:00 - כף הקלע: השירים של גבריאל בלחסן
01:30 - טיפקס
02:30 - כוכב אניס

» במת הפיל
19:30 - Bell Always
20:30 - הזאבות
21:30 - WC
22:30 - רייסקינדר והניו אייג'
23:30 - קראנצ' 22 מארחים את החלוצים
00:30 - Boogie Balagan
01:30 - נוכלי הג'ימבורי

» InDtronix
21:15 - Muzi Raps
21:45 - עטר מיינר
22:45 - גלעד כהנא: חתירה להווה
23:45 - Hexenschuss
00:45 - Water Knives
01:30 - Sorin

» במת החיפושית
19:00 - Barbarossa Dj Set
21:00 - רועי והאלקטרודות
22:00 - ידידיה בלחסן
23:00 - Monad
23:50 - Dj Fontana

יופיע על במת הקוף. תומר ישעיהו
אדם קרמר

יום שישי, ה-12 באוקטובר

» במת הקוף
11:00 - Shiran
12:00 - Dirty Fly
13:45 - כלימאת: לייבל בדיבור עם תזמורת פירקת אלנור
15:00 - ארמון
16:00 - מיכה שטרית
17:00 - עמיר לב
18:00 - עוזי נבון והחוויות
19:00 - Acollective
20:00 - עדן דרסו
21:00 - Coolooloosh
22:15 - פלד
23:30 - Full Trunk
00:45 - Inga Dingo
02:00 - Shame On Us

» במת הפיל
09:30 - לירון מיוחס
10:30 - Iogi
11:30 - שאזאמאט
12:30 - Tigris
13:30 - Missing Zadoki
14:30 - Gunned Down Horses
15:30 - טוניק קלוניק
16:30 - ניר שלמה
17:30 - ליילי
18:30 - Turkish Delight
19:30 - קוסטה קפלן
20:30 - Meuban
21:30 - רועי פרייליך והמתוקים רצח
22:30 - סילבי ז'אן
23:30 - Liquid Saloon
00:30 - ג'ני פנקין
01:30 - BuddhaHood

» InDtronix
09:30 - Kore Dada
10:30 - נועה ברודצקי
12:30 - עדי שחם
13:30 - Feller
15:30 - קטלן
17:30 - זולוד
18:30 - Echo Dj Set
20:00 - Bulbulz
21:00 - Benji Trio
22:00 - Rejoicer
23:00 - עדי אולמנסקי
00:00 - Clap

» במת החיפושית
10:00 - בן קירשנבאום Dj Set
12:00 - מיקה דוארי
13:00 - רובין & ג'משיד & מלמוד
14:00 - ארז דסקל
15:00 - SmellFish
16:00 - בעל פה
17:00 - חשש אמיתי מארחים את אור אדרי
18:00 - Double Jakal
19:00 - Talis
20:00 - Aviv Mark Dj Set
21:30 - מסיבת כבדים (Raaul, נגה שלו וילדי הוודו, Nico Teen, דקטולון, HOTBOX, Love Your Witch, הפסוליה של דייזי, Dust, Shredhead)

תפתח את בוקר שישי. לירון מיוחס
גאיה סעדון

שבת, ה-13 באוקטובר

» במת הקוף
10:00 - Ground Heights
11:00 - Sandman Project Ft Abate Berihun
12:00 - Acid Moon And The Pregnant Sun
13:00 - The Turbans
14:00 - המסך הלבן
15:00 - קין והבל 90210
16:00 - ג'ימבו ג'יי
17:00 - החצר האחורית

» במת הפיל
09:30 - ביטניק
10:30 - Malabi Tropical Ft Aveva
11:30 - תמרדה
12:30 - JonZ
13:30 - Mayonesa
14:30 - אריק אבר מארח את הלפר, גלעד בלום ונעם פרידמן
15:30 - לוס כפרוס

» InDtronix
09:30 - Power Of Dub
11:00 - האיגוד (Ras Al Tune, Dj Tamaco & Bobo)
13:30 - Haled & Nachum

» במת החיפושית
10:00 - יעל איזנברג מארחת את עינב ג'קסון כהן
11:00 - דני הדר
12:00 - Nomke
13:00 - סירנות
14:00 - שדיים למעלה

*#