רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
קשת גווני המוזיקה הישראלית והערבית.
פסטיבל צלילים בעיר העתיקה
קובי שרביט

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, ישראלי מחיר: כניסה חופשית.

פסטיבל "צלילים בעיר העתיקה" חוזר בפעם השביעית ויתקיים בין ה-12-15 במרץ 2018, בין השעות 23:00-20:00 במתחם העיר העתיקה בירושלים. הכניסה לכל האירועים בפסטיבל תהיה חופשית. במהלך ארבעת ימי החגיגות, יארח הפסטיבל עשרות הופעות ואירועים מוזיקליים על קשת גווני המוזיקה הישראלית והערבית, האתנית והמודרנית. במופיעים ניתן למצוא את: דודו טסה, אמיר דדון, תיסלם, ברי סחרוף, נתן גושן, טונה, A-WA ועוד.  

» מה עושים היום - לוח האירועים המלא
» לוח הופעות היום
» לוח הצגות היום
» אטרקציות לילדים - המדריך השלם

ארבעה ימים של חגיגות.
פסטיבל צלילים בעיר העתיקה
קובי שרביט

פסטיבל צלילים בעיר העתיקה - לוח הופעות

יום שני 2 במרץ:
שער יפו: 
20:00 הג'ירפות
21:00 נתן גושן
22:00 תיסלם

רחבת מגדל דוד:
20:00 פירקת אל נור (בכל יום מימי הפסטיבל)

הפטריארכיה הארמנית:
20:00 צליל חלום (בכל יום מימי הפסטיבל)

רחבת הקישלה:
20:00 הגרמופון (בכל יום מימי הפסטיבל)

סנט ג'ימס:
20:00 וידאו ארט (בכל יום מימי הפסטיבל)

קארדו פתוח:
20:00 "The Royal Playback Orchestra" (בכל יום מימי הפסטיבל)

כיכר החורבה:
20:00 עמיר בניון
21:45 תזמורת חיבה מארחים את בן סנוף

עמיר בניון עם "עומד בשער":

שוק הצורפים:

20:00 שביל נוסטלגיה (בכל יום מימי הפסטיבל)

רחוב הצבעים:
שירה ערבית קלאסית

כיכר המוריסטאן:
DJ עפרי גופר

יום שלישי 13 במרץ
שער יפו:
20:00 SHIRAN
21:00 אמיר דדון
22:00 ברי סחרוף

כיכר החורבה:
20:00 שי צברי ונבחרת הגרוב מארחים את אריאל זילבר
21:45 תזמורת הרחוב הירושלמי

שי צברי ונבחרת הגרוב עם ברי סחרוף - "לווי אותי":

רחוב הצבעים:

20:00  פולקלור עממי

כיכר המוריסטאן:
20:00 DJ גלית רצסטר

יום רביעי 14 במרץ
שער יפו:
20:00 AvevA
21:00 A-WA
22:00 דודו טסה מארח את היבה בטחיש

כיכר החורבה:
20:00 אהוד בנאי
21:45 תזמורת חיבה מארחים את אודי דוידי 

רחוב הצבעים:
שירה ערבית מודרנית 

כיכר המוריסטאן:
DJ אסף אמדורסקי

יום חמישי 15 במרץ
שער יפו:
20:00 ארמון בזמן
21:00 אלון אלוארצ'יק
22:00 טונה

ארמון בזמן עם "Prophets":

כיכר החורבה:
20:00 אביתר בנאי
21:00 תזמורת הרחוב הירושלמי

רחוב הצבעים:
20:00 אנדלוסית

כיכר המוריסטאן:
DJ ישראל אהרוני

*#