כולם מדברים על החדש של בוב דילן. דווקא החדש של ניל יאנג ראוי לשבחים

בוב דילן וניל יאנג הוציאו ביום שישי האחרון אלבומים חדשים. Rough and Rowdy Ways של דילן חולל רעש תקשורתי גדול יותר, אבל דווקא Homegrown של יאנג הוא המוצלח מביניהם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניל יאנג ובוב דילן. קצת כמו לבחור בין אבא לאבא
ניל יאנג ובוב דילן. קצת כמו לבחור בין אבא לאבאצילום: רויטרס
בן שלו
בן שלו
בן שלו
בן שלו

פעילות ערה במיוחד נרשמה בסוף השבוע האחרון בהר ראשמור של הרוק האמריקאי (או אמריקאי־קנדי, אם לדייק). האלבומים החדשים של בוב דילן וניל יאנג יצאו שניהם ביום שישי, מה שעורר בבוקרו של אותו יום התלבטות משעשעת: למי להקשיב ראשון. זה היה קצת כמו לבחור בין אבא לאבא.

מפאת גילו המבוגר יותר של דילן (79 לעומת 75), ומאחר שאלבומו Rough and Rowdy Ways חולל רעש תקשורתי גדול יותר מ־Homegrown של יאנג, הוחלט להתחיל אתו, ואז לשמוע את שני האלבומים לסירוגין, ולראות איך מתפתחים היחסים איתם לאורך סוף השבוע. בשלב מסוים, לקראת סוף־סוף השבוע, כבר היה ברור שיש הבדל מהותי בתחושות שמעוררים שני האלבומים ושבמקום לשמוע אותם לסירוגין במלואם, אני מעדיף לשמוע חלק נבחר מהאלבום של דילן, ואז פעמיים את האלבום של יאנג במלואו, ואז שוב את החלק הנבחר של דילן, ושוב פעמיים את כל האלבום של יאנג. זה ההבדל בין אלבום שאתה מעריך (ונמשך נצח של 70 דקות) לבין אלבום שאתה ממש אוהב (ומקפיד על גזרה קומפקטית של 35 דקות).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ