הפלייליסט של עדי שבת

סדרת הפלייליסטים החדשה של ״הארץ״ מציגה: ״מסיבה בבית״, טכנו, האוס, אלקטרו ומה שביניהם בבחירתה של הדי-ג׳יי והעיתונאית לשעבר

DJ Koze
DJ Koze
הארץ
הארץ

מכיוון שלכולנו יש מספיק צרות על הראש, החלטנו להוריד מכם דאגה אחת: מה לשמוע בבידוד. נפרסם פלייליסטים שערכו מוזיקאים, די-ג׳ייז, עורכים מוזיקליים, עיתונאי רוק ועוד אנשים שכדאי לסמוך על הטעם שלהם. כל אחד ואחת ומצב הרוח שהתקופה הזו שלחה אותם אליו.

בחרתי את הרצועות האלה לתקופת הקורונה כי הן עושות לי מסאג׳ בנשמה ועוזרות לי לשמור על מצב רוח חיובי, רגוע ואופטימי. כל אחת מהיצירות כאן מלווה אותי שנים, עושה לי נעים בבטן ומעירה בי רגש נוסטלגי מלטף שזורק אותי לחוויות רגשיות מרוממות שעברתי איתן. המוזיקה הזאת מתאימה לכל סוגי הפעילות שלי - מבהייה לא ממוקדת בחלל בואך מחשבות קיומיות, דרך סידור הבית, בישול, שטיפת כלים ומשחק עם הילדה ועד למופע שקיעה מפנק וריקוד סוער בסלון.

עדי שבת היא מעיתונאיות תרבות חיי הלילה הבולטות שכתבו כאן. היא היתה ממקימי המגזין ״די ג׳יי העיר״, כתבה את מדור הלילה של ״עכבר העיר״ והביאה את הבשורה לכל פלטפורמה בה עבדה. בעשור האחרון היא קפצה בהצלחה לצד השני של העמדה ומתפעלת קריירת תקלוט בינלאומית, נוסף על היותה רזידנטית במועדון הבלוק.

לעמוד הסאונדקלאוד של עדי שבת

תגובות