שדרות רוטשילד יהפכו בסופי שבוע למדרחוב

השדרות הפופולאריות בעיר ייסגרו לתנועת כלי רכב בקטע שבין החשמונאים להרצל כדי לאפשר לציבור ולרוכבי האופניים תנועה חופשית בין הספסלים, המסעדות והבניינים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בסופי השבוע של הקיץ הקרוב תהפוך עיריית תל אביב-יפו חלק משדרות רוטשילד למדרחוב סגור לשימוש הולכי הרגל ורוכבי האופניים. השדרה תסגר לתנועת כלי רכב בקטע שבין החשמונאים להרצל במטרה למנוע סיכון הולכי רגל ולאפשר לציבור ולרוכבי האופניים תנועה חופשית.

השדרה תהפך למדרחוב בקטע שמתחיל ברחוב בלפור ומסתיים ברחוב הרצל, בין התאריכים 1.6 ועד 1.10, בימי שישי החל מהשעה 18:00 ועד מוצאי שבת בשעה 18:00.

בשעות אלו תאסר תנועת כלי רכב בשדרה כולל מוניות ואופנועים ותתאפשר יציאת כלי רכב חונה בלבד אך לא כניסה של רכבים. נכי גפיים יקבלו אישור מעבר מיוחד ולבעלי חניות פרטיות במקטע הרחוב שיסגר יונפק תו חניה מיוחד שיגיע עם שליח לביתם לפני הפעלת ההסדר.

לשם הנפקת תו מיוחד יש לפנות בהקדם לאגף החניה בעיריית תל אביב-יפו בטלפון מספר 03-5218666, שלוחה 2.

שדרות רוטשילד הן מהשדרות הפופולאריות והדינאמיות בעיר תל אביב-יפו. השדרה, המשתרעת מתיאטרון הבימה כמעט עד הקצה המזרחי של שכונת נווה צדק, מוצלת על ידי עצי פיקוס שלרגליהם פזורים ספסלים, וזרועה מסעדות וקיוסקים המגישים קפה תחת כיפת השמיים, למבקרים בשעות היום והלילה. הבניינים הניצבים לאורך השדרה מייצגים את כל סגנונות הבניין של תל אביב, מלוונטיני אקלקטי ועד בינלאומי ובנייני משרדים מודרניים חסרי-תואר.

הסביבה הציורית של שדרות רוטשילד מושכת אליה קהל מגוון לא פחות, החל במשפחות צעירות ואנשי עסקים שונים, וכלה בתל אביבים המחפשים משחק ספונטאני של שח או פטאנק (סוג של כדורת)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ