עיר החטאים: המדריך למחזר המתחיל בחוף הים

אל תציק, אל תביא את החברים ואל תנעץ מבטים - עונת הקיץ מזמנת לבנות ישראל חמישה חודשים של רביצה בחוף בבגד ים קטנטן, שיזוף עמוק ושייק קריר. איך תפלס את דרכך ללב הבחורה הכי שווה בסביבה?

יעל רון, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יעל רון, עכבר העיר

החל מכיתה ט' ועם ראשית תקופת השתלטות ההורמונים על כל חלקה טובה בגוף ובפנים, נהגנו חברותי הזורמות ואנוכי לקיים את טקס פתיחת הקיץ כהלכתו. את שעור הספרות של השעה האחרונה נהגנו להמיר בבגדים מאווררי שחלות, בתיק שמרנו בקנאות כל אחת את שמן הגזר האישי שלה, ויחד חיכינו לקו 55 שיוריד אותנו 45 דקות לאחר מכן בארלוזורוב בואכה הים. אל החוף עצמו הגענו מצוידות באאוטסיידר - המשקה האלכוהולי הראשון שבא אל כבדינו ופתח לנו את צ'אקרת הזרימה, קצת לפני שגילינו את הטקילה הזולה (ע"ע סולר מזוקק). או אז, אחרי טקס מתמשך המושתת על תסביכי ביקיני, הורדנו את מכנסי הדפוקותי המינימליסטים, נשכבנו על לונג כעור במיוחד שההורים הביאו מטורקיה כלשהי, ונצלינו להנאתנו בשמש החמה עד לדרגת וול דאן.

» לכל הטורים של עיר החטאים»  איך תמצאי בחור טוב?» מדריך הסטוצים המלא

כל זה התקיים על פני השטח. הסבטקסט לעומת זאת היה שונה בתכלית וכלל פלרטוטים, פלבולי עיניים ושלל תנוחות פתיינות נוסח "אוי, בכלל לא שמנו לב שאנחנו מקערות את הגב בתנוחה שעלולה לסכן לנו את עמוד השדרה". הכל כדי שהבודילישס יבלוט מעל פני השטח והחזה יציג לאומה מנח מחשופי מושלם. כל זאת, אגב, במטרה להוציא מדעתו כל מה שזז. ובהתאם, אט אט התחילו לעלות אלינו לרגל הבבונים אחד אחד, ואחריהם תוצרי לוואי מחומצנים שנפלטו מסוכת המציל, כשהנמוך ביותר בשרשרת המזון היה כל מה שעבר את גיל 80 ועדיין מצא איכשהו את היכולת לחבר משפט פתיחה על טהרת "מה מיידלע יפות כמוכן עושות בים?". ככה גם הצלחנו לפעמים להשיג סיבוב על החסקה או טילון בחינם. כששקעה השמש והתחיל להחשיך ארזנו את הכבודה, איבקנו מעצמנו שאריות טסטוסטרון וצעדנו בשקט אל תחנת האוטובוס שיקח אותנו הביתה, מרגישות כל אחת בתוך תוכה איך שלב נוסף בביטחון העצמי שלה נבנה בהצלחה.

רק באות להטגן קצת. מתוך הסרט "בלו קראש" (צילום מסך)

גם השנה, כמו בכל שנה, התכנסנו בים (אבל במרחק בטוח מחוף דאבוש) כדי לחגוג את תחילת עונת האייס קפה, ההטרדות המיניות והרחצה. את השחלות אמנם לא יכולנו לאוורר בפומבי כבעבר מפאת גיל מעמד ותדמית חברתית, אז במקום זה התפארנו כל אחת בנזקי החורף שהצטברו לה בבטן ובצדדים, התפרענו על שייק נוסטלגי מייד אין יטבתה בעיר והרגשנו הכי זקנות בעולם. אחרי שלוש שעות בקירוב, ולפחות שבעה ניסיונות להתחיל איתנו כדבוקה אחת או עם כל אחת בנפרד, הגענו למסקנה העגומה-אך-מעוררת כי שילוב של שמש, חול וביקיני מכל עבר, עלול להפוך גם את הבחור המהוגן ביותר לערס בהתהוות האוחז בכמות שלילית של הבנת הסביבה והיעדר טאקט. במילים אחרות, לוק אנד ליסן: אם אינך תייר איטלקי נוטף קוביות וסטייל, הים הוא לא מקום אידיאלי להתחיל בו עם בחורות. לפחות לא בשבילך. אבל אם בכל זאת החלטת לנסות את מזלך, אלו כל הדברים שאתה צריך לדעת כדי לא להפוך את עצמך למטרד סביבתי, רגשי או בכלל.הבנת הנראה כלל ראשון ובסיסי שכדאי להפנים הוא שלא כל בחורה ששוכבת בחוף כשלגופה ביקיני, שלם או משהו אוורירי ורוחני אחר, מעוניינת שיתחילו איתה או שייקחו ממנה את מספר הטלפון שלה. איזה קטע, הא? הרוב מגיעות כדי ללרלר, לקרוא על החוף, לתפוס שלווה, להשתכשך במי הביבים או לפתח לעצמן תאים סרטניים תוך השגת צבע עור מרשים. אתה לא צריך להיות בדואי, גלאי מתכות או גשש בלש (במיוחד לא הוא, מיי גוד) כדי להבין אם הבחורה בעניין או לא. מספיק מפגש עיניים קצר כדי לבדוק אם העניין הדדי. זה, אגב, גם יחסוך ממך בעת הצורך מעורבות של ניידת משטרה.

תנסה להבין בעדינות. מתוך הסרט "מציצים" (צילום מסך)

גישה אם צפית בעבר בסרטי טבע מבית נשיונל ג'אוגרפיק, אתה בוודאי יכול להבין בקלות את הנטייה שלנו להירתע, לפחד או לפתח אנטגוניזם כללי כלפי כל מה ומי שניגש אלינו מצויד בג'מעה. הווה אומר: גדוד שלם של חברים או אפילו דוגמית ייצוגית מיותרת ומציקה שבוהה לנו יחד איתך במחשוף. אתה אולי רואה בכל העניין החברתי הזה מצגת מופלאה של גבריות, כוח ויוקרה (ע"ע הפמליה), אנחנו לעומת זאת מעדיפות יחסי כוחות קצת יותר שוויוניים וקצת פחות טורדניים מחמישה גברים על עלמה שזופה במצוקה. ובאותו עניין בדיוק, נסה להימנע מטקטיקת מרוצי השליחים הידועה לשמצה תחת אג'נדת "חבר שלי כאן חושב שאת ממש חמודה, יש מצב להביא לו את המספר שלך?", אתה הרי אינך אילם או פיסח וכולנו קצת התפתחנו מאז תקופת יוון העתיקה.

מפגני ראווה אם בעבר היה מקובל תרבותית וחברתית לגשת לבחורה השוכבת בדד על החוף ולשאול במבטא ספק עילג ספק ניזוק שכלית, "אקסקיוז מי, דו ספיק היברו? איף יו וונט איי קן שואו יו אוראוונד", הזמנים המודרניים, כמו גם התפתחות היכולת השכלית, מציבים את המחזר הצעיר והחרמן בפני אתגרים חדשים בכל הנוגע לניסיונות להשיג את תשומת ליבה של העלמה שראתה דבר או שניים בחייה. מחולות חיזור, מפגני ראווה ופריסת איבריו החטובים והשריריים לכל עבר הם מנת חלקו של המחזר מהזן החדש, וכדי שכל אלו לא יהפכו למופע קרקסי ומעורר רחמים, אנא ממך, הקפד על הדגשים הבאים.

גם לה יש תסביכים. גי'זל (צילום: AP)1. מבטים: ג'יזל, יעל או נטלי דדון - כל בחורה, מושלמת ככל שתהיה, אוחזת בתסביכי גוף מסוימים. במיוחד אם היא ארוזה בביקיני קטנטן והדוק שנועד להערים על חוקי המשיכה. מכאן, כל בהייה מתמשכת בגוף החשוף הזה או הערות הקשורות למריחת קרם השיזוף, לא רק שמביכות אותנו, אלא גם גורמות לנו להרגיש מחוללות במיוחד. אנחנו איננו רוסטביף ואתה אינך קצב. על כל המשתמע מכך.2. מעשים: באופן די מפתיע ומנוגד לכל היגיון גברי, אנחנו בהחלט נצליח לשים אליך לב גם אם לא תשחק לנו במטקות מעל או על הראש, וגם אם תוותר על פעלולי המים השונים נוסח שחייה צורנית או השפרצה רבתית. לו רצינו שעשועי דולפינים, היינו קופצות לימית אלפיים או לסחנה ונתלות על איזה ענף. ולא, גם לא בא לנו לעשן איתך נרגילה בטעם תפוחים. לא עכשיו ולא כשהיינו בחטיבה.3. איכסוש: אל תידבק ותנסה את מזלך שוב ושוב אם אמרנו פעם, פעמיים וגם בפעם הארבע עשרה "לא תודה". אל תסכם את הסיטואציה ב"לכי לכי יא מכוערת מי צריך אותך בכלל" ובטח שבטח אל תקים סמוך מידי למקום המרבץ שלנו מאהל מחאה בו אתה והחברים הבבונים שלך תתפקדו על תקן מפירי השלווה הרשמיים. זה בדיוק מה שנקרא בעברית צחה "הישראלי המכוער".

לא להציק, לקלל או לעגוב. מתוך הסרט "מלתעות" (צילום מסך)

כעת, כשאתה מודע לטעם הרע ולחוסר הקלאס שמשדרת התחלה בים, גם אם מדובר במהדורה קיצית מוגבלת, סור במהרה לקוקיז ונסה את מזלך בתור הנצחי והמתירני לשירותים. השמועות מספרות נפלאות על תוצרי אווירת הסליז.

סוגיה שמעסיקה אתכם? נושא שרציתם לדבר עליו? כתבו ליעל רון בכתובת: yaelron.tlv@gmail.com

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ