אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

עיר החטאים: האם לצאת עם כמה גברים במקביל?

לֶמַקְבֶּל או לא למקבל? זו השאלה. בעולם שבו חייבים לפגוש כמה אנשים בו זמנית כדי למצוא אהבה, יש כמה כללים פשוטים שחייבים לציית להם

תגובות

הבעיה היא שכל מי שנפלה או נפל לאחרונה לשיממון אתרי ההיכרויות, הבחין בוודאי בעובדה המצערת כי אחוז ה"אני אוהב את החיים והחיים אוהבים אותי" ו- ה"מחפשת מישהו שסיים את שלב המשחקים", נסק פלאים, וכי חומר הגלם האנושי העונה להגדרה "מעניין" ו"עובר מסך", הפך למצרך נדיר ביותר. לא תמיד קל או כיף להיות רווקים בעיר הגדולה, וסצינת הדייטינג, אם להודות על האמת, לא תמיד טובה אל משתתפיה. בכלל, לפעמים נראה כי הסיכוי למצוא מישהו לרוץ איתו ליותר משלושה דייטים, מיטה, דירה משותפת ואז חופה, קטן יותר מהסיכוי למצוא מישהו לקפוץ איתו מצוק, ומוכיח כי הקלישאה "כל הטובים תפוסים", היא לא לגמרי קלישאה. בצר לנו ובהנחה שאיננו מעוניינים להיעזר בתורם זרע אנונימי שאיננו יודעים את טיב גניו או לסירוגין להמשיך לפקוד את מדרכות העיר בג'ינס מהוהה, לוק של רוקר מזדקן וארומה של גולדסטאר ולהכריז "אני רווק נצחי", לא נותר לנו אלא להשתמש בתחבולות שסיפק לנו האל ארוס, ולמקבל עד בלי די. מקום טוב באמצע. כל נשותיו של דון דרייפר (מד מן - שער הרולינג סטון)

הריאליטי של החיים אל לכם לראות בדרך פעולה זו את ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולהכניס תחת כנפיכם יותר משניים או שתיים במקביל. מצב של ריבוי פרטנרים דייטיים עלול לבלבל עליכם את שפיות דעתכם, ואת חוקי המוסר הקבילים ולהפוך אתכם למחפשי אליבי סדרתיים. שפע הוא מצרך מהתל ואתם, בחשיפתכם אליו, עלולים לפתח את תסמונת "הדור הבא 24/7" אשר תרדים לכם את השריר הממונה על קבלת החלטות ותותיר אתכם קרחים ומופסדים מכל כיוון אפשרי. מתקשים לעמוד בהיצע ונסחפים אחר השפע האופציונאלי? הזכירו לעצמכם כי אינכם חלק משעשועון השידוכים ההיסטורי "זה מה יש" וגם לא מספיק מלוקקים כדי לשאת בתואר הטלוויזיוני המפוקפק "הרווק".

לצד תסמונת ההתבלבלות חשופים הממקבלים הסדרתיים כל העת לסכנת ההיתפסות. בין אם מדובר במרכולית בשדמות מחולה או בביצה התל- אביבית, מרפי הוא חוק זדוני ועלול להתלבש גם עליכם. זאת גם הסיבה שממקבלים חרדתיים או כאלו שנתפסו בעבר ונאלצו להודות באשמה או להנפיק "זה חן, הידיד הכי טוב שלי עוד מהצבא" חלוש ובלתי אמין, יעדיפו לשנע את הדייטים את אל עבר מקום מיסתור דוגמת דירתם ולקיימם בחדר תל- אביב קטנטן על טהרת יין של סגל בשלושים שקלים.דייטים מעין אלה, מיותר לציין, עלולים להסתיים אי שם בין הסדינים לציפית. לא שזה רע, אבל עלול בהחלט להאיר באור חדש את ההצהרה "אחד שסיים את שלב המשחקים". זה גם מוביל אותנו לנושא הבא.בין הסדינים  טוב או רע, צולע או זורם, משעשע חיך או משבית ליבידו, סקס הוא הכרזה מוסכמת על סיומה של תקופת המיקבול, לטוב ולרע. סקס טוב ואינטרקציה טובה היא אינדקציה לכך שאתם בכיוון הנכון, וזה גם הזמן להגיד "בייוש נבלה" למועמד השני (להלן: "שארית הפליטה") ולנסות לבדוק את הדברים בצורה מעמיקה יותר עם זה שהכנסתם למיטה או הינדסתם על שולחן הסלון. אולי בכל זאת, למרות שהייתם ילדים רעים וזרמתם מהר מדי, יש כאן סיכוי לאהבה.

אז תזכירו לי מי זאת מי? מתוך "אהבה גדולה"אם הסקס היה חורק ורע לתפארת מדינת ישראל  (ככה זה כשמשקיעים ביין אדום רק שלושים שקלים), אחלו ל- dysfunctional בהצלחה בעתיד ובחנו את המצב הלבבי והמיטתי המסתתר מאחורי וילון מספר 2 (להלן: "הרזרבה שהשארתם מאחור"). דעו להציב את הגבול בעיתוי הראוי והנכון (להלן: "שלושה דייטים בלבד ואף לא אחד יותר"), כדי לא להגיע למצב בו תהפכו לבעליה החוקיים של רשת חברתית ענפה על טהרת משנתו של גואל רצון.

סוגיה שמעסיקה אתכם? נושא שרציתם לדבר עליו? כתבו ליעל רון בכתובת: yaelron.tlv@gmail.com

כתבות שאולי פספסתם

*#