עיר החטאים: מדריך הסטוצים המלא - לילה - הארץ

עיר החטאים: מדריך הסטוצים המלא

פיק אפ יזום, תאונה עם ידיד, ערב חברה רווי אלכוהול או אהבת חייך שנקרתה בטעות בדרכך. סטוצים מופיעים בשלל צורות וצבעים, כך תזהי את הסיטואציה ותדעי להתמודד עם ההשלכות

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
יעל רון, עכבר העיר

חיי החברה שלי בשבוע הגשום והנהדר הזה הסתפקו פחות או יותר ב"אוי, כמה רומנטי הגשם הזה" ובגיחה חד פעמית עטוית קפוצ'ון, צעיף, חרמונית וחברה טובה ל- Mybar הסחי, כדי לאוורר את שמחת החיים שנקברה תחת שמיכת הפוך והקקאו החם. כדי לחמם את האווירה סקרתי בפניה (רווקה טרייה וטוב לה) בקצרה את האבולוציה שעברתי עת הפכתי מרווקה לוהטת-אך-ממורמרת שחיפשה את האביר על המזרטי יותר מדי זמן, לחיית ספה זוגית עם אובססיה לסיורי איקאה וחיבה עזה לסופ"שים חורפיים עם תשחצים מפוזרים על השטיח. "הצעד הבא הוא מעבר למגדלי גבעת אולגה והשתלמות במקרמה וסריגה", הלנתי בפניה. עוד אני מבכה את הסתלקותי משערי סצנת הדייטינג והנה ניגש אלי בחור מוכר, יפה למראה, גבוה וחסון, ובהינף "את מוכרת לי מאיפשהו" קצרצר, סיפק לי חומר גלם כתיבתי נהדר למדור השבועי.» עיר החטאים - כל הטורים היה זה אחד מסטוצי העבר הפחות נעימים למגע שעברו את סף דלתי אחרי פוגרום לבבי שהותיר אחריו בחור שנטש. אותו סטוץ לשעבר המהלך על שתיים ומכווץ את מצחו בניסיון אמיתי להיזכר אם אני "מישהי מהטלוויזיה", נשען עם מרפק בנטייה ערסית על הבר, הרים גבה משל היה דמות מבזוקה ג'ו וחבורתו ופצח במשחק הידוע לשמצה "אז בואי נראה מאיפה את מוכרת לי". מהר מאוד גאלתי אותו ואת עצמי מיסורי והזכרתי לו את אותו ליל שיכורים שלא הניב בדל הנאה או משהו לכתוב עליו הביתה. הוא שינה את תנוחת ההישענות הגברית שלו ב-37 מעלות לכיוון ההפוך, מלמל משהו שנשמע כמו "אה נכון, עכשיו אני זוכר", ואז "אבל היה סבבה, לא?", הסתובב והלך. האמת? סבבה זה לא היה. לא ממש. אני הייתי בדיוק בשלב בו החלטתי לאתגר את המערכת החיסונית שלי באמצעות יותר מדי בחורים, ללא שום כוונה להיקשר, והוא היה מועמד ראוי שנאסף מוועד הבית בימיו הטובים, ושנראה מספיק נוח כדי להישכח ביום שאחרי ולהימחק לנצח מהחומרה. לחברה שלא הפסיקה לרייר לעברו הסברתי בתיאורים עדינים כדי לא להוציא דיבה, שלא כל המסוקס גברי הוא, ונפניתי לנתח עימה את המאורע ההתנהגותי הידוע בכינויו סטוץ שמהווה שלב התפתחותי חיוני בחייה של כל רווקה.להתקל בסטוץ לאחר מכן זו סיטואציה מביכה (מתוך: One Night Stand)

כל אחת בשלב זה או אחר בחייה תפנה לפחות פעם אחת לזרועות הסטוץ. זו עלולה להיות חוויה פוסט טראומתית וזו יכולה להתגלות כהנאה אמיתית לגוף ולנשמה. ארבעה זני סטוצים באו אל קרבי בתקופת הפלמ"ח שלפני הנסיך הנוכחי, ארבעה זנים ששימשו עבורי חומר גלם שימושי בשלבי הניסוי והטעייה. ניתוח זה שביצענו מעל קוקטייל נשי כלשהו הוליד את המדריך הקצר לסטוציונרית המתחילה ועכשיו גם את יכולה ליהנות ממנו במרחק פיסקה.

אז אם את, שיושבת ספונה בבית הכלא המשרדי האפרורי שלך וקוראת שורות אלו, מצויה בתקופה סעורה הורמונלית או רגשית, מחפשת התנסויות חדשות ושוקלת להפוך את ביתך למעון התנסויות מיני, קבלי חלוקה זנית מקוצרת של ארבעת סוגי הסטוצים הנפוצים. מידע מוקדם זה עלול להוות עבורך אמצעי מניעה יקר ערך שיחסוך ממך את החמיצות הלבבית בבוקר שאחרי, או סתם ריקנות המלווה בשאלה הפילוסופית "האם הפכתי לשרלילת פרא בלי משים?". לגזור ולשמור בארנק לפני הסטוץ הבא.

הפיק אפ היזום נתחיל עם הסוג הקלאסי, ה"וואן נייט סטנד" או ה"פיק אפ"- בגרסתו הציונית. הוא נפוץ בכל חלקה בליינית טובה, עובר מסך, במידה שלא היית יותר מדי שיכורה ונאסף בדרך כלל על ידך כתוצאה מהחלטה רגעית ספונטנית או אג'נדה מכוונת שבמקרה הכינותת מראש מתוך חשקנות ובדעה צלולה. את מסכת הפלירט הכוללת צקצוקי שפתיים, משחקים אסורים עם קשית השתייה, צחקוקי אפילפסיה קטנים ומקרטעים והרבה תחלופת מבטים, תתחילו כבר בבר. אז גם תוכלי לקבל דגימה ראשונית של חומר הגלם במגע גישוש ראשוני בשירותי האמוניה או בקלאסה - על הבר. אחרי שתוודאי שהוא שמיש וגם סטרילי (מששי היטב מאחורי אוזניו וודאי כי הוא נקי מפשפשים) תוכלי להוציא לפועל את משפט המחץ, קלאסי גם הוא, "רוצה לצאת לסיבוב?", סיבוב אשר יגמר במאוזן אצלך או אצלו בדירה. הפרטים הטכניים לבחירתכם (הקפידי למגן את עצמך למניעת מלריה, הריון, ספחת או זיבה!), אך בבוקר שאחרי שומה עליך להגיד יפה שלום, לטאטא אותו החוצה מחייך, להתקשר ולהתפאר באוזני חברתך הטובה ולשמור על פאסון של "היה טוב וטוב שהיה". לפחות עד המועמד הבא. זכרי, טיבו של "וואן נייט סטנד" הוא בחד פעמיותו, ומה שהתחיל בדבר הכי רחוק מקלאסה, לא באמת יצליח לפרנס מערכת יחסים ארוכה.זכרי: ידיד זה לא סטוץ (מתוך: "ידידים פלוס")

התאונה

הסוג הבא הוא יותר תקרית מאשר מאורע משמח לליבידו, והוא עלול לקרות גם לך. מדובר בסטוץ עם הידיד הכי טוב. זה עלול לקרות כתוצאה מאחוז גבוה מדי של אלכוהול בדם ועלול להתרחש בעקבות פגיעה לבבית חמורה שהותירה אותך מדממת ומשוועת לתשומת לב גברית, ואותו, לחרמן בן חרמן שהטה אוזן קשבת, הציע כתף שרירית לבכות עליה ובלבל עליך את דעתך הצלולה. סיטואציות מעין אלה עלולות במהרה לזלוג לכיוון נחמה הדדית שכוללת סקס לא מתוכנן עם מי שעד לפני רגע נתן לך עצות נפש ותפקד בימים כתיקונם על תקן חברה טובה. את יכולה לעשות סקס עם הידיד הטוב שלך, את יכולה לחשוב למשך ארבע- חמש שעות ובחסות האלכוהול או הבכי כי מדובר באדם הסקסי ביותר המהלך על פני האדמה, את יכולה לרתום את כל אותה קירבה, חמימות ורגישות ולהפיק ממנה מטעמים במגע הראשוני ביניכם החוצה את גבול האפלטוניה הישנה והטובה. מצד שני, את יכולה לראות בכך הסלמה, עליית מדרגה או כל דבר שעלול להוביל להתאהבות חד צדדית, מבוכה וסופה של תקופה יפה בחייך ובחיי ידידך הטוב לשעבר, האובססיבי והמטורלל, שלא מפסיק להתקשר אליך גם אחרי שהגשת נגדו תלונה במשטרה. הטיול השנתי במידה שאת מצויידת במידה מינימלית של מודעות ושליטה עצמית, תוכלי להימנע בקלות יחסית מהסטוץ הבא המתקיים בטיול גיבוש, ערב מחלקתי או השד יודע מה, עם הקולגה לעבודה. לא משנה עד כמה מוצלח היה ערב ההווי והבידור ועד כמה ההופעה של שלום אסייג העיפה לכם את התחתית ואת היכולת לקבל החלטות בצורה שקולה, שום דבר טוב לא הולך להתפתח מזה ביום המחרת. כך שגם אם את ממש שיכורה, נסי לשנן לעצמך את רצף המילים המעורר הבא: תלונה בגין הטרדה מינית, הורדה בדרגה ופגיעה בשכר. כדאי להשאיר את הסטוץ בסביבה רק במקרים חריגים (מתוך: "הדייט שתקע אותי")

סטוץ הזהב הזן הבא מתקיים אחת לעשור ועלול לזעזע עליך את עולמך. נסי לדמיין את התרחיש הבא: ביקרת במועדון, ערכת מחקר ויזואלי קצרצר ואספת אל קורתך את המועמד הלילי הרצוי. לפני, במהלך ואחרי ההיכרות הגופנית המעמיקה, אתם מגלים שיש ביניכם הרבה יותר מסתם הורמונים מקפצים, חשק ואנרגיה מינית, ואתם מוצאים עצמכם מצחקקים הרבה יותר מן הנדרש, מתעניינים זו בזה בשאלות החורגות מגבולות ה"אתה יכול בבקשה לטרוק את הדלת כשאתה יוצא?" ובאופן כללי לא בטוחים שאתם רוצים שהלילה הזה יגמר. זהו סטוץ הזהב והוא נדיר במחוזות הבועה. אם שפר עליך מזלך והצלחת לאתר מבין שוטי העיר חומר אנושי מאיכות טובה שיעניין אותך מנטאלית ולבבית גם בבוקר שאחרי, הרי זה משובח. מעתה ובשבועות הבאים דאגי להוציא החוצה את הליידי שבך, להיות קשה להשגה ולהוכיח שגם לך יש סטנדרטים גבוהים. כך אולי תצליחי לתקן את התדמית הזורמת מדי שהצגת כסיפתח לבחור החדש שלך.

סוגיה שמעסיקה אתכם? נושא שרציתם לדבר עליו? כתבו ליעל רון בכתובת: yaelron.tlv@gmail.com

תגובות