סמים קשים לפיצוח: גלגלו לעצמכם ג'וינט מאגוז מוסקט

זה אמנם לוקח 9 עד 12 שעות, אבל מספרים שההזיות שנגרמות כתוצאה מעישון של מוסקט מערפלות חושים ויוצרות אשליות. איך בדיוק עושים את זה?

מיכל גרוסברג, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מיכל גרוסברג, עכבר העיר

על פי האגדה האורבנית, כמות עצומה של אגוז מוסקט טחון אמורה לגרום להזיות. האמת מאחוריה נשמעת ככה: החומר הפסיכו־אקטיבי הפעיל באגוז המוסקט קרוי מיריסטיצין (בלי להכביר מילים, הנ”ל חבר במשפחת התרופות האנטי דיכאוניות המבאסות ביותר, שמאז המצאת הציפרלקס נוטים להשתמש בהן רק כששום תרופה אחרת לא עובדת). במינונים גבוהים, שיהפכו את המזון שלכם לדוחה למדי, המיריסטיצין יביא אתכם לבלבול חושים ושיחות עם אנשים נעלמים.

הצטיידי בחופן נאה של אגוזי מוסקט טריים (לעצלנים, גם אגוז מוסקט טחון יעשה את העבודה, אבל זכרו שהמלצנו על שלמים וטריים); מגרדה עדינה או קולפן ירקות; משקל; עלי קטניפ (נפית החתולים) מיובשים (אפשר גם טבק רגיל); כלי עישון (באנג, מקטרת או ניירות גלגול ופילטרים); משככי כאבים; הרבה מים.

גרדי את אגוזי המוסקט לכדי אבקה באמצעות המגרדה או קולפן הירקות. ניתן גם לרסק את האגוזים, אבל מוטב להאביק בעדינות. כמה אגוזים כדאי לגרד? אין לכך תשובה, מסיבה מאוד פשוטה: משקלו של אגוז מוסקט שלם אינו שווה למשקלו של אגוז מוסקט טחון, ועניין המשקל הוא קריטי (ראו השלב הבא).

שקלי את אגוז המוסקט שזה עתה טחנת. עניין המינונים חשוב מאוד, שכן את לא באמת רוצה לסיים את הטיול שלך בבית חולים. מקרים של מוות ממנת יתר של אגוזי מוסקט כמעט שאינם מוכרים בספרות המקצועית (וגם אלו שכן לא נגרמו בעקבות צריכה למטרות התמסטלות). בכל זאת, חשוב לציין את תופעות הלוואי העלולות להיגרם מצריכת יתר: התייבשות, בחילה והקאה, טשטוש, כאבים בגוף, דיכאונות ועוויתות, ולא כל שכן - הרעלה. המינון המומלץ לאדם עומד על גרם אחד של אגוז מוסקט טחון לכל חמישה קילוגרמים בגוף.

זכרי, את לא חתול. מהשפעות אגוז המוסקט (צילום: dreamstime)

ערבבי את אגוז המוסקט הטחון ואת עלי הקטניפ המיובשים או הטבק. עלי הקטניפ, אגב, מיועדים לארומה גרידא. חשוב לזכור שלא משנה באיזה מצב תודעתי את - אינך חתול, ולפיכך עלי הקטניפ פשוט לא ימסטלו אותך.

בחרי לך כלי עישון. הגיוני ויעיל: סיגריה מגולגלת. מכפכף, מגעיל ומתיש: באנג או מקטרת. הטעם די מבאס, ראי הוזהרת. ועכשיו חכי: למנועים לוקח זמן להתחמם. אחרי שלוש־ארבע שעות תרגישי קצת מסטולה, כמו באזז של אלכוהול או גראס, ואחרי שמונה שעות המוסקט יתחיל לתת עבודה. סביר להניח שתרגישי קצת דאון, ואחרי תשע עד 12 שעות - תחושות ההזיה יתחילו לבעוט. את המים תכיני מראש, כי השטות הזו תייבש אותך.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ