שמחה כפולה הלילה: פאקוטק חוגגים 9 וקולטים עלייה

התקליטנית סוניה, שפאקוטק הביאו לאורך השנים, החליטה לעלות לארץ, ויום ההולדת התשיעי של הליין הוא סיבה טובה לחגוג את זה 

יוני שרוני, עכבר העיר
יוני שרוני, עכבר העיר

עוד שנה נסגרת בספרי חבורת פאקוטק. זו כבר השנה התשיעית שבה הם הולכים בדרך הזו ודבקים במשנה המוזיקלית שלהם, ולרגל החגיגה הם מציגים הפתעה מעניינת: אחת התקליטניות שפאקוטק הביאו לאורך השנים החליטה לעשות עלייה.

» הליינים הלוהטים של תל אביבסוניה, שמגיעה ממוסקבה, היתה הרזידנטית של מועדון הפרופגנדה לצד אינספור מסיבות בתל אביב במשך השנים. "אני יהודייה ואוהבת את תל אביב. ב־20 השנים האחרונות הייתי פה לא מעט וביקרתי משפחה וחברים, ככה שזה הגיוני לעבור לכאן, בעיקר כי יש לי ילדה בת שנה וחצי ותל אביב עדיפה בהרבה כמקום לגדל בו ילדים מאשר מוסקבה".

לא מפחיד לעזוב מקום נוח שבו מכירים אותך ולבוא לשקוע איתנו בביצה?"הודות לאנשי פאקוטק ניגנתי בתל אביב כבר כמה פעמים בארבע השנים האחרונות, ככה שאני כבר קצת מכירה את הסצנה, ויש פה כאלה שמכירים אותי כדי.ג'יי. אני אוהבת את הקהל ואת הגישה של האנשים, ככה שזה לא מפחיד אותי כלל".

הדי.ג'יי ממוסקבה. סוניה (צילום: Velte)

ערב האירוע לציון יום ההולדת והגעת סוניה, שייערך במועדון הסקוואט, עומד בסימן הסטים הזוגיים. ינגנו בו טניה ג'י ולב, בנג'י וניב הדס, פארטוק ופוינגי, סוניה ואנה, מיכאל ברין וסוזאנה, וכמו תמיד אסיה מטראומפאנקט תתמקם על עמדת הווי.ג'יי.

לקראת החגיגה של פאקוטק ולרגל העלייה וקבלת הפנים ביקשנו מסוניה שלהמליץ לנו על חמישה קטעים, כדי שנדע מה לנגן לה בחנוכת הבית:

1. "Bozzwell - "In My cocoon:

"הקטע הזה, האמת, הוא לא ממש מיוחד, אבל הווקאלז איכשהו חדרו עמוק לתוך ראשי. אני אוהבת את הכנות החמימה שבו".2. "(Scott Ferguson - "Warehouse Dream (Ferrispark:

"אחד מהקטעים החביבים עלי בכל הזמנים. אני אוהבת את הדרמה".3. "(Jared Wilson - "Detroit Tracks 7.5 (Dolly Holland:

"אני אוהבת את ג'ארד ווילסון על הקטע הקונטמפוררי אך המושפע משורשים טהורים של אסיד נויזי".4. "(Traumprinz - "I'll Never Let You Alone (Traumprinz:

"תמצא בחורת טכנו לשיר לה את זה, אבל שינוגן לפחות במינוס 4 בפיטץ' שבפטפון".5. "(Culy Hero - "I'm a Cult Hero (Fiction records:

"נגיעה קטנה מהצד השני שלי. הצד הכיפי, הפעם".

» Pacotek & Friends Celebrating 9 Years. ו' 26.10, 23:30. הסקוואט (סלמה 157). 20 שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ