עכבר מיקסים: אורון קנלשטיין אוהב את מה שגורם לו לזוז

אורון קנלשטיין מציג את מיקס פתיחת השנה ומביע תקוות לגבי הסצנה המקומית

יוני שרוני, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוני שרוני, עכבר העיר

לכבוד ראש השנה החלטתי לבחור באחד מהכוכבנים המקומיים העולים, כמעין ומתוך נבואה ואמונה שזו כנראה תהיה השנה שלו: אורון קנלשטיין. בשנה האחרונה לא היתה מסיבה שבה לא נתקלתם בבחור הגבוה עם החולצות האקזוטיות והחיוך המופלא, שמזרים אנרגיות לכל סובביו. ביומיום הוא בכלל מתחזק את העסק המשפחתי שלו לרהיטים, אבל נראה שהלילות הם העתיד שלו.

"כבר שנים שאני בסביבה ומתקלט", הוא מספר, "אבל הראשונים שנתנו לי במה רצינית בעיר היו יונתן אהרון בליין שלו קאזינו קוקאט, וגם ניוז. למעשה, הסט הראשון הרציני שלי באמת היה אצלם בברקפסט, אחרי שחזרתי מתקופה של שלושה חודשים בברלין".

לא כולם מצליחים להיכנס למעגל הזה. למה אתה כן?"קשה לי לשים את האצבע בדיוק למה זה קרה, אבל אני חושב שזה קשור בווייב שאני משדר".

לפני לא הרבה זמן החלו לטעון שהסצנה "מתה"."הסצנה לא בדיוק מתה, במיוחד לא בשנה האחרונה שבה היה לנו פה מבול של די.ג'ייז צעירים וחמים לצד ותיקים יותר, שלא היו פה שנים או בכלל לא. כן היתה תקופה של שובע, שלדעתי קצת משתחררת עכשיו. בכל אופן, זה קשה כשיש דאבל בוקינג בכל סוף שבוע שני, על סצנה קטנה מאוד".

ובתור מישהו שמייצג את הדור העולה, יש לך בכלל רצון לפתח את הסצנה?"האמת שכן, זה נושא שאני מדבר עליו לא מעט. תמיד כולם מתלוננים על כמה רע אבל את השינוי מעדיפים לעשות בחו"ל ולהצליח שם במקום לסדר פה את הדברים. יש לי כל מיני רעיונות שמתפתחים אצלי ואני מקווה שהם יבואו לידי ביטוי ככל שהשפעה שלי תהיה גדולה יותר. כרגע צריך לנסות לגרום לאנשים לבוא ולשמוע גם את המקומיים ולא ללכת דקה אחרי שהדי.ג'יי המרכזי מחו"ל יורד מהעמדה".

בתוך כל הערימה הסבוכה של הסגנונות, איפה אתה מרגיש בנוח?"זאת נקודה בעייתית אצלי. הרבה זמן נלחמתי לנסות ולהגדיר את הסגנון שלי, אבל אין לי הגדרה ספציפית. אני אוהב מה שעושה לי טוב ושגורם לי לזוז.  לדוגמה, הסט הזה הוא אסופה של דברים שאני אוהב מהעבר ומהווה והוא יחסית גבוה למה שיוצא לי לנגן באחרונה. בדרך כלל אני עושה יותר חימומים שנעים בין 122-118 bpm, וזה משהו אחר לגמרי. זהו גם הפודקסט הראשון שאני מקליט בבית, וזה היה די קשה; אני צריך את האינטראקציה עם הקהל ולפיה להגיב".

ולסיום, בתור חתן הראש השנה, מה תאחל לסצנה המקומית? "שתהיה פה קצת פחות תחרותיות, אולי יותר בק2בקים בין הדי.ג'ייז ופחות מלחמה על הספוט. ושלא יירד לנו החיוך מהפנים ושנדע להעריך פה יותר אחד את השני ואת מה שיש לנו פה. נראה לי שזהו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ