למבוגרים בלבד: ליין קינקי גאה חדש עם קריצה

שיתוף פעולה בין אנשי Glam-Ou-Rama ואנשי ה־ZIZI מביא אלינו את Adult, ליין חדש שלא מתבייש להכריז על גיל כניסה מינימלי ועל אורך זין מקסימלי

גיא ארליך, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גיא ארליך, עכבר העיר

אנחנו כבר יודעים שחיי הלילה רוויים בשיתופי פעולה, שצצים כאגלי זיעה על מצחו של המדור בכל רגע שהוא שרוי ללא מזגנו האהוב. אבל ממש היום צפוי להיחנך שיתוף פעולה ראשון ומסקרן בין אנשי ה־Glam-Ou-Rama, ליין הפופ המצליח, ובין אנשי ה־ZIZI (שרועי רז ואיתן טל, מבעליו, עומדים גם מאחורי ליין ה־PAG).

לא מדובר רק בשיתוף פעולה מוזיקלי, שמפגיש בין הפופ המזוהה עם ה־Glam ובין המוזיקה האלקטרונית המזוהה עם ה־PAG וה־ZIZI, אלא בכזה שבא גם עם אג'נדה. Adult, הליין החדש, מיועד לבני 24 פלוס (בשורה משמחת לאלו מאיתנו שקצו במסיבות עמוסות בבני 20 שחזרו הביתה לסופ"ש מהצבא) ומבקש להביא משהו מתריס יותר, קינקי, הומוריסטי וגם אינטימי.

» מועדון ה־ZIZI - לכל הפרטים

ביקור באתר של הליין מזמן חוויה עתירת פאלוסים, ובאיוונט של המסיבה תוכלו להשכיל וללמוד ש"איבר המין הגברי בישראל הוא באורך ממוצע של 14.38 סנטימטר בזקפה (מקום 70 בעולם, קצת פחות מהאיראנים אבל יותר מהממוצע בספרד, בארצות הברית ובאנגליה)". אכן, נתון חשוב.

"מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בין אנשי Glam-Ou-Rama ובין אנשי ה־ZIZI", מספר אייל פרסטון, אבי ליין ה־Glam שעומד גם מאחורי הליין החדש, "בחלל המרכזי ננגן Adult Pop עם טוויסט קינקי, ובחלל ה־VOLT תנגן אליוט סט סולו מיוחד. זו מסיבת פתיחה חגיגית, והמטרה היא ששיתוף הפעולה הזה ימשיך. אני חושב שהחיבור בינינו הוא מאוד יצירתי – זה לא רק לעבוד עם ה־ZIZI אלא גם עם מי שעומד מאחורי ה־PAG. הרגשתי שפתאום אני נפגש עם אנשים שיש להם מוח מטורף כמו שלי".

איך נוצר החיבור?"חשבנו כבר בעבר לשתף פעולה, אבל בעקבות לחץ של לא מעט אנשים שרצו ליין בסגנון ה־Glam לקהל בוגר יותר הרגשנו שהתזמון כעת הוא נכון. מה גם שה־Glam רץ כבר חמש שנים, וזה טיימינג טוב להתחדש קצת. אבל הליין הזה לא נובע רק מצורך של אחרים - גם אני מרגיש צורך לקיים אותו, בין השאר בגלל שגם אני כבר לא ילד וגם אני רוצה לצאת למקום שיש שם אנשים בגילי. חלק מהעניין של לצאת למסיבות זה גם האפשרות לפגוש מישהו, וככה אתה לא צריך להיות כל הזמן עסוק בלשאול כל אחד בן כמה הוא. אני רווק ואני רוצה להכיר גברים חדשים שמתאימים לקבוצה של 24 פלוס. והכוונה לגיל, לא לאורך של הזין, 24 זה קצת גדול בשבילי...".

אני בטוח שהקוראים רשמו זאת לעצמם. ומה בעניין האג'נדה התוכנית?"ההשראה לליין ולשם שלו מגיעה מהמטען שיש למילה Adult. בארץ המילה הזו לא ממש מעלה אסוציאציות, אבל בחו"ל היא נקשרת לתכנים שמיועדים לקהל בוגר – סרטי מבוגרים, מועדונים למבוגרים וכו'. זו מילה טעונה וקינקית. אנחנו לקחנו את זה לכיוון של מועדוני חשפנות יוקרתיים, מופעי קברט, 'מופע האימים של רוקי' וכו' - זו רוח הליין. הכוונה היא לא לייצר משהו סליזי, אלא קינקי עם קריצה. בגלל שמדובר ב־Adult אז הלכנו על הקטע של הזין עד הסוף – הוא מופיע בלוגו שלנו, ההזמנות מעוצבות בצורתו, הטיזר של האיוונט הוא '24 זה מספיק גדול?' ובמסיבה נחלק גם סרגלים, כדי שכל אחד יוכל לבדוק בזמנו הפרטי את ענייניו. יש בזה הרבה הומור. תהיה לנו גם להקת בת ופרפורמרים ועוד דברים שהשתיקה יפה להם. אני חושב שמועדון או ליין אינם מסתכמים במוזיקה שלהם, התוכן הוא חלק בלתי נפרד מהמסיבה. המטרה במסיבה – מלבד לפגוש בחורים - היא להיכנס לתוך בועה מסוימת, שתרחיק ממך את המציאות ותגרום לך להרגיש במקום אחר לגמרי, כמו בסרט. מקום שיגשים לך איזו פנטזיה. ה־ZIZI מאפשר את האינטימיות שהכרחית לדעתי לדבר הזה. אנחנו רוצים גם לחזק את הקשר בין האנשים שעומדים מאחורי הליין ובין קהל הבליינים, וכחלק מכך יהיה לנו מארח בדמות קופידון, שיעזור לתווך ולהכיר בין אנשים. מה שחשוב זה שהכל נעשה עם קריצה, לא מדובר פה בחדר חושך. גם קינקיות יכולה להיות משעשעת".

התוכן הוא חלק בלתי נפרד מהמסיבה. ליין ה-Adult (צילום: רוי מיז)

ה־Glam התחיל כמשהו חתרני ואחר, ועכשיו הוא אחד הליינים הכי מיינסטרימיים ובולטים בעיר. יש פה איזו חזרה למקורות?"כן, אבל בצורה חדשה – לא לשכפל את אותם הדברים שכבר עשינו, אלא לייצר משהו אינטימי ומחתרתי יותר עם רעיונות חדשים. הליין החדש מנגן גם האוס ואלקטרוני, והוא נעשה בחלל קטן יותר. מצד אחד הוא פונה גם לקהל שאינו בהכרח אותו הקהל של ה־Glam, ומצד אחר – ותיקי הליין שצמחו איתו יוכלו בהחלט למצוא בו את מקומם".

יש לא מעט ליינים שלכאורה מגבילים את גיל הכניסה, אך בפועל לא מקפידים על כך. אצלכם זה יהיה אחרת?"הליין פונה – כבר בשמו – לקהל בוגר של גילי 24 פלוס ומבקש לענות לצרכים ולמאפיינים של החתך הזה. זה חלק מהרעיון של הליין, ולכן נקפיד על כך גם בפועל".

רועי רז מספר שגם הוא חיכה לשיתוף הפעולה הזה. "כבר שנים – גם כחלק מה־ZIZI וגם כחלק מה־PAG – אני מסתכל מהצד על אנשי ה־Glam ואומר לעצמי שהם יודעים מה הם עושים. ברגע שעלה הרעיון לחיבור בינינו היה לי ברור שיש פה אופציה לייצר משהו מרענן שחסר בנוף המקומי, משהו פופי עם אדג' מאוד מיני". בדומה לפרסטון, גם רז מציין כי מבחינתו מדובר רק ביריית הפתיחה: "יש פה שיתוף פעולה חשוב, והוא עוד יימשך. התדירות של המסיבות עדיין לא ברורה, אבל זו לא תהיה היחידה".

» Adult. ו' 24.8, 24:00. ZIZI (קרליבך 7). 60-50 שקל (40 שקל לסטודנטים, בהצגת תעודה). לפרטים נוספים: adult24.co.il.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ