דילירי בודקת: פתרונות הקירור שלא הכרתם

עניבה שמקרררת, מאוורר שמתחבר לאייפון, פחית שמצננת את עצמה ומגבר אוויר. מדור הצרכנות האורבני החדש של דילירי

אתר דילירי, dealiri.co.il
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אתר דילירי, dealiri.co.il

הקיץ פה, הטמפרטורות ממשיכות לטפס, המזגן מתחנן שאשחרר ממנו וחשבון החשמל אוטוטו מחליף קידומת. אפילו לים כבר אי אפשר לברוח כי המפלט האחרון שורץ מדוזות. אז רגע לפני שגם השכנים שלכם עולים אליכם לרגל כדי להרביץ בכם תורה ולצרוח שהמנוע של המזגן לא נותן להם לישון, הנה כמה פתרונות קירור חדשים שיצננו את האווירה.

להמלצות נוספות: אתר דילירי

מגבר האוויר של דייסון

מאוורר? בדייסון מעדיפים לקרוא לפטנט החדש מגבר אוויר, ותנסו אתם להבין מאיפה בדיוק יוצאת הרוח. מה שברור, לשבת מיוזע מול המאוורר מעולם לא נראה טוב כל כך.

יתרונות: קל לניקוי, קל להעברה, בטיחותי לילדים, נראה מעולה, וסת לכיוון עוצמת אוורור, מתכוונן. חסרונות: עושה רעש, אפשר לקנות שבעה מאווררים במחיר שלו. מחיר: כ- 1,849 ש"ח. יש גם חיקוי זול הרבה יותר, אבל זה כבר עליכם - החיקויניתן להשיג ב: שקם אלקטריק, סנסור, מחסני חשמל, א.ל.מ, טרקלין חשמל, בסט ביי, ובחנויות חשמל נבחרות.

מאיפה נושבת הרוח? מגבר אוויר ("סרטון דילירי"). מאוורר שולחן - פרגו

עם הגבהה של 30 ס"מ, פרגו מתחמק באלגנטיות מקירור צלחת השניצלים והפירה ומפזר רוח אך ורק אליכם וב-360 מעלות.

יתרונות: לא משאיר אף אחד מקופח, נראה מעולה, טוב לאמהות פולניות שפוחדות שהאוכל יתקרר, בעל שלוש עוצמות קירור. חסרונות: יקר מחיר: 1,000 ש"ח ניתן להשיג ב: "אלקטרוסטאר"– רחוב שלבים 4 ,יפו.

מאורר שולחן פרגו לפולניות ("אלקטרוסטאר")

מאוורר אייפון

בקיץ הישראלי, מאוורר שמתחבר לאייפון (דרך ה-USB) הוא ללא ספק שימושי יותר מכל אפליקציה. האייפון שיעיף אתכם.

יתרונות: קומפקטי, מדליק, כולם יקנאו בכם באוטובוס. בנות - אפשר לייבש איתו לק בזריזות. חסרונות: הוא שותה את הבטרייה.  מחיר: 67 ש"ח ניתן להשיג ב: lightstyle לקניית המוצר או באמזון 

מאורר המתחבר לאייפון. באדיבות אתר lightstyle

פחית שתייה שמקררת את עצמה

חברת משקה אנרגיה אמריקאית חברה למיזם טכנולוגי ויצרה פחית שמקררת את עצמה. איך בדיוק? בלחיצת כפתור משוחרר חומר שמוריד את טמפרטורת המשקה למעט פחות משתי מעלות צלזיוס בתוך פחות משלוש דקות. נשמע מבטיח. ומלחיץ. יתרונות: לקבל משקה קר בתוך דקות, אין צורך בצידנית או במקרר, שמישהו אשכרה אישר למכור את זה, אולי תהפוך לספיידרמן חסרונות: לא נמכר בארץ - בעבר פפסי ניסתה לייצר טכנולוגיה דומה אבל פרשה כשהבינה שהיא מכניסה יותר מדי חומרים כימיים למשקה. נחכה ונראה אם לשפני הניסיון יצמחו קרניים. מחיר: 4 דולר.

צפו בסרטון

עניבה מקררת

אז אולי בכל זאת אפשר להסתובב עם עניבה בחום של תל אביב. פטנט חדש מציע עניבה מקררת, שתשאיר אתכם קולים בפגישות.

יתרונות:  שוקל רק 28 גרם, המתח מתקבל מכניסת USB או מסוללות. חסרונות: אם יגלו שאתם מסתובבים עם מאוורר קטן בתוך העניבה אתם עלולים לצאת ממש מוזרים. מחיר: 35 דולר. ניתן להשיג ב: thanko.jp

ניתן לשים את הבטריות של העניבה גם בכיס.

אתר דילירי - המלצות שמשאירות לך טיפ!

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ