ילד הפלא פרנץ' פרייז מגיע לישראל

הוא רק בן 21, אבל יש מצב שפרנץ' פרייז הולך לתת ערב שתזכרו עוד הרבה זמן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אנשי המרגוזה ממשיכים בקו הבוקינגס המופלא שלהם, ואחרי XXXY ומוסקה (למרות שאיכזב אנחנו סולחים לו) הם מנחיתים פה עוד שם מדובר מסצנת הבייס. פרנץ' פרייז - או בשמו האמיתי, ולנטינו קנזני - הוא לא רק ילד מחונן (בן 21), אלא ניחן גם בעין חדה שעוזרת לו לזהות את הזרמים המעניינים במוזיקה, והוא מערבל אותם יחדיו לכדי המוזיקה שהוא מפיק או מתקלט. הקטע שחשף אותו לעולם היה "Senta", שיצא ב־2010, וממש השבוע הוא הודיע על עוד ריליס שיצא בקרוב.

פרנץ' פרייז, כראוי לשמו, דוחף ואוהב את הסצנה הצרפתית, ובקטע שייצא לו בקרוב, "What to Do", הווקאלז מציינים את מועדוני פריז. "לכל אחד יש את התרבות שלו, נכון?", אמר כשנשאל על העניין, "אני חושב שבאנגליה זה הבייס, גאראג', דברים כאלה. ופריז היא יותר סצנה של האוס ואנחנו כאן פשוט מנסים לערבב הכל עם אותה תרבות האוס, גם את האנגלית וגם את האמריקאית". את הצרפתי ילווה ליין איכותי שיכלול את אגוזי, סט בק טו בק מסקרן של גאלו הצעיר, וולטר ודוני קיסלוק. לקראת הגעתו ביקשנו מוולנטינו שייתן לנו כמה קטעים חביבים עליו, כדי שנוכל להתאמן שוב על התנועות מול המראה. מי יודע, אולי בסוף תצמח סצנה חדשה וחזקה בעיר.

במבטא צרפתי. פרנץ' פרייז:

1.  Hardrive - Deep Inside: "הייתי נוהג להאזין לקטע הזה כל היום במשך כמה חודשים כשהייתי בן 14, קטע ההאוס הכי טוב אי פעם".2. Cristian Vogel - The Backwards 's: "הגרוב והסאונד של הקטע הזה כל כך מוזרים. אני אוהב את זה".3. DJ Funk - Funk Me Right: "יותר האו טו פאק מי רייט".4. C.V.O - Mighty Real Groove: "אני פשוט אוהב לנגן את זה, קטע ממש נחמד, באס נחמד, ווקאלז נחמדים, נחמד".5. Traxmen - Outta My Way: "הקטע הזה הארדקור, הסאונד עדיין נשמע כל כך פיוצ'ריסטי. מת על זה".» פרנץ' פרייז. יום ו' 29.6, 23:30. לופט אורבניקה, שוקן 27, תל אביב. 60-50 שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ