עיר החטאים: כך תדעי שאת בשלה לזוגיות חדשה - לילה - הארץ

עיר החטאים: כך תדעי שאת בשלה לזוגיות חדשה

אם שקלת להרשם לאתר היכרויות, התחלת להסתכל בהורוסקופ או החלטת להקפיא ביציות, זה סימן שכנראה מאסת בחיי הרווקות ואת בשלה לחבר חדש. אם תזהי את הסימנים מוקדם, לא תאלצי להתפשר

יעל רון, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
יעל רון, עכבר העיר אונליין

התסריט בדרך כלל ידוע מראש. קרה מה שקרה ואתם נפרדים. מיצור בעל אוריינטציה זוגית את הופכת בין רגע לבת חורין שממש, אבל ממש, במקרה מצוידת גם בתאבון מיני בריא וגם בסקרנות אנטומית כלפי כל מה שזז. לאחר מסע גילויים שכולל חגיגות עצמאות באמצעות טקסים פגאניים מיניים עם כל מי ומה שאי פעם עורר בך השראה מינית, את מודיעה לחברותיך הזוגיות והזוגיות פחות שהן לא יודעות מה הן מפסידות. פתאום נדמה שהלבד הזה עושה פלאים לליבידו, לאגו ולעור הפנים שהפך להיות גם מתוח וגם ורוד.

מסיבות, סטוצים, פלירטוטים, קבלה, דיאטה, צבע חדש, תספורת, סקס עם האקס, רה אורגניזציה לדירה, חיית מחמד, זריקת הרדמה, התמוטטות עצבים, התנדבות, מכון כושר, יזיז, יוגה, פילאטיס, חיזוק רצפת האגן וגם מחלת מין שטרם הכרת. כל אלו יעברו עליך בחודשים שאחרי, ויסייעו לך לגלות מחדש את כל הטוב הזה שרווקותך הדנדשה מציעה. בהתחלה זה נחמד, מרגיע את ההורמונים המשתוללים וממלא אותך בתחושת עצמאות מחמיאה. ככל שעובר הזמן וככל שאת נופלת לתוכניות ריאלטי מלנכוליות המבטיחות לך ש"בקרוב אהבה", את מגיעה למסקנה שאילנה דיין, איתי אנגל ואפילו עתי מבית האח הגדול, לא מצליחים למלא את חייך הריקניים. עגמומיות חדשה מתגנבת לליבך ועוטפת את כל רמ"ח איבריך בתחושת חוסר מנוחה כללית.

 לאחר שבועיים בהם צרכת יום יום אקטיביה אך דבר לא השתחרר, את מתחילה לחשוד שמשהו באמת חסר. מוטרדת וחסרת מנוחה כמאדאם בובארי ביום שיער רע את מתהלכת בבוסתן גן מאיר ומהרהרת באותו חוסר מוחשי, כשמדי פעם צץ ועולה הבזק מחשבה המעמת אותך עם העובדה שאולי, אבל רק אולי, מיצית את הלבד ועכשיו את כבר מוכנה לחבר. יתכן כי גם עליכן - סיוון מעין זיוון, עדי מכפר גלעדי ואורנית מבירנית, נחה לאחרונה אותה רוח דיכאונית ותחושת חוסר חיוניות. חמשת הסימנים הבאים יסייעו בידיכן לגלות האם מדובר בחוסר איזון הורמונאלי או שמא באותו צורך ממשי להכניס דמות גברית חדשה וצמרירית לחייכן.רק שלא תאלצי להתפשר. (מתוך "סקס והעיר הגדולה")אז כנסו עצמכן לשיחה צפופה, הוציאו את הראש מהחול, הג'וינט מהפה והכף ממיכל הגלידה והסתכלו לציפור הנפש שלכן בלבן של העין. כך תוכלנה גם אתן לאתר, לזהות ולהבחין באותו צורך חמקמק בחבר.את מגדירה מחדש את סדרי העדיפויות: כחלק מאותו סטטוס רווקות חדש החלטת ש"יותר אנל'א מתפשרת" ואף ניסחת רשימה מפורטת ובה דרישות דרקוניות מכל מי שחפץ לתקוע יתד. "מגיע לי הטוב ביותר", נהגת לתרץ תקופות יבשות במיוחד עת הסתפקת ביזיז לעת מצוא. לאחרונה, לאחר תקופת צנע ממושכת ותחושת מיצוי מסטוץ זה או אחר, משהו בחומת המגננות מתחיל להיסדק ואת מחליטה שעל אף המניפסט שחיברת לעצמך בהשראת פרוטוקול ועידת ואנזה, לא כל הגברים התל- אביביים נצלנים, שקרנים וזונות ושאולי פה ושם אפשר למצוא מציאות. באותה הזדמנות את גומרת אומר להיות טולרנטית יותר כלפי תופעות שעד כה עוררו בה חלחלה, נוסח התקרחות מודחקת וחיסכון והלוואה, ובאופן כללי לרכך קצת את תו התקן המחמיר שהצבת בפני כל מחזר. "שויין", את נזכרת במסר העמוק שלמדת מדברי הימים של עתי וליהי, "בעתות מצוקה כל אחד יכול להתפשר".

את מחפשת סימנים: החל מרגע ההכרזה "רווקה וטוב לי", נהגת לחגוג עצמאותך עד תום וליהנות מהשפע וממבחר מצבי הרוח שרווקותך הממושכת הביאה עלייך. מאז שהתחילה לנקר בך אותה חוסר נוחות מעיקה ושיממון לבבי, את מפתחת סקרנות וערנות לכל הקשור לסימבוליקה, מסרים ורמזים המסתתרים בשירי גלגל"צ מתקתקים. לאחרונה כשהמצב החריף, אף מצאת עצמך עוקבת אחר ההורסקופ (ישמור השם!) במטרה לגלות האם המפה האסטרולוגית חוזה אהבת אמת מהאגדות לבת מזל גדי רציונאלית שכמוך. השמרי לך! השלב הבא הוא מנוי ל"לאשה", ואת במצבך עדיין לא שם.

את נערכת לבאות:  מזל טוב! הגעת לגיל שאפשר להתחיל להקפיא ביציות. לא מדובר, חלילה, בחברות שלוחצות או באמא שהפכה את קברי הצדיקים למעונה השני, מדובר באותן כתבות העוסקות בנושא התייבשות ונשירת הביציות אשר גורמות לך להרגיש אשמה בעצירת הריבוי הטבעי, בכל חודש מבוייץ שעובר. לאחרונה, כחלק מאותה חרדת "ישראל מתייבשת ובקרוב גם אני", אף שקלת להקפיאן בתוך תבניות קרח ולשלוף בצורה נוחה ברגע שיואיל סוף סוף להגיע אדון אביר. רגע לפני שתיכנעי לפאניקה או ללחצי האם ותבחרי בהרכב משפחתי אופנתי על טהרת אבא שהוא גם חברך הגיי, עברי למצב אקטיבי ופעלי ברוח הסעיף הבא. אל תחכי ל"אדון אביר". (מתוך "הדייט שתקע אותי")

את שוקלת מחדש - "כפיות או לא להיות": אי שם בעברך נפלת להיכרויות ברשת. הדייט הראשון, בכיכובו של סוחר בשר מוכשר, גרם לך להרגיש כנתח שייטל עסיסי, והסתיים בניסיונות הימלטות, והבטחה ש"לא עוד". כעת- X  שנים אחרי, משערכת רשימת מצאי וסקרת את כל אותם פוטניצאלי השידוך בקרב מכרייך, את מגיעה למסקנה שפשרה היא צעד אחד לפני אמהות חד הורית, ומחליטה לתת צ'אנס נוסף לאותו מדיום משוקץ שעד כה הגדרת כשוק בשר פיגולים. וכך בתקופת הרנסנס, בין כפיות, ג'יי דייט והחצי השני, את מוצאת נחמה וירטואלית בחיקו של "soundman31", מפלרטטת עצמך לדעת עם "זה שכאן בשביל להישאר" ומנהלת דיוני עומק עם "דיק טרייסי הבלש" שמחזיק בהגיגיי זהב וידע כללי שערכו לא יסולא בפז. השלב הבא: היפטרות מהססטוס "איטס קומפליקייטד" ואימוץ ה"סינגל" כצינור להעברת המסר "פנויה ורוצה חבר".

את שוקלת להגיד כן לזקן: מהיום שנפרדת מעו"ד ניר זהבי – מומחה  לדיני תעבורה, חרב על אמא עולמה. קצת אחרי שקראה גוועלד גדול לשמיים וקרעה קרע בחולצה, היא הפכה את קברי הצדיקים למעונה הרשמי והחלה לפעות באדיקות  למען מציאת שידוך הולם ועמיד שיהלום את ערכי המשפחה. לאחר שזו ניסתה את כוחה בשדכנות כפויה והכניסה לעולמך את הבן של מוישלה זויימליך שולה הפנינים, ארנון מוועד הבית ואביתר בנו של הלבלר, את מכריזה "לא עוד" וכמוצא אחרון מאיימת על אמא בלסביות מבחירה. כעת, משנכנסה לחייך אותה חוסר נוחות המלווה בגרדת והשמנה, את שוקלת מחדש בינך לבין עצמך את סוגיית "אמא שדכנית" ונעה בין רגשות תקווה לקבס ואיבה. רגע לפני שאת מאבדת את העצמאות והדעת, ונותנת לאמך חופש פעולה, היאחזי במציאות והזכירי לעצמך כי לא משנה כמה נואש המצב, אינך דמות אומללה מספרי עגנון, ובהתאם לכך לא נגזר עליך להעביר חייך כאשת קצב.

סוגיה שמעסיקה אתכם? נושא שרציתם לדבר עליו? כתבו ליעל רון בכתובת: yaelron.tlv@gmail.com

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ