עיר החטאים: מה עושה את זה למין הגברי? - לילה - הארץ

עיר החטאים: מה עושה את זה למין הגברי?

גברים אוהבים נשים עצמאיות, בוגרות, כנות ועם בטחון עצמי. יעל רון גילתה מה עושה את זה למין הגברי

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
יעל רון, עכבר העיר אונליין

כבר בהיותנו נערות חטיבת ביניים תמימות והורמונאליות לסירוגין, ניסינו לפצח את הסוד הגברי. בחצאית סקוטית, ד"ר מרטינס נטולות שרוכים ומבט פתייני, ישבנו על הברזלים, וביחד תיכננו כיצד נהפוך לצ'יצ'ולינה הבאה או סמנתה פוקס (כי חלקנו פוחדות מנחשים), ונכבוש כל חלקה גברית טובה, ללא הבדלי דת, מצב סוציואקונומי ורקע עדתי. אחת ישרה את שערה במגהץ במטרה להפוך לברנדה מבברלי הילס, שניה אימצה גינונים נשיים שלמדה מאחותה הגדולה-  מלכת הקניונים ושלישית הקיפה עצמה בידידים. כך, חשבה לעצמה, אם תתקרב לעורף האויב, תוכל ללמוד את כל הטריקים והסודות החשובים. לאחר שהבנו שגוזיה עם קצת מילוי צמר גפני, היא לא פיתרון אידיאלי או עמיד בכל מזג אוויר, חיכינו בסבלנות שהחזה יגדל ואנחנו נהפוך לנשים נחשקות - כך לפחות הבטיחו לנו הבנים מהשכבה שבאותה הזדמנות גם נשבעו שסקס הוא תרופה בדוקה נגד חצ'קונים, וגם ערובה להצלחה במבחנים.החזה הלך גדל ואיתו גדלנו גם אנחנו, במיוחד בתקופת הצבא. לאחר דיאטה חיונית לתיקון נזקי השקם, חזרנו לאותו מבנה גוף מפעים, עברנו לעיר הגדולה, עמדנו בכל סלקציה אכזרית והתקרחנו ללא הכרה, אך שאלת השאלות נותרה עדיין עלומה, ואנחנו ניסינו עדיין להבין מה לעזאזל גברים רוצים ומה עושה להם את זה בבחורה.מאז עברו כמה שנים, התנסויות ליברליות ואי אילו מערכות יחסים. ברנדה מבברלי - הדור הבא, הפכה לפלורנטינאית מוזנחת אך מבסוטה מהחיים. מלכת הקניונים פצחה בלימודי עיצוב אופנה במטרה להפוך לאם כל המותגים, והשלישית - זאת שנעה כל השנים בין רווקות מסוגפת, התנסויות אמיצות ומערכות יחסים בשלות, קמה בוקר אחד בתחושת הארה, וידעה שגילתה את הסוד.וכעת, הודות למוזה מוצלחת ותחושת שליחות מתוך רצון לתרום לתהליך הריבוי הטבעי, תוכלו גם אתן לירון משבי שומרון, שולה מעפולה וצליל מאלון הגליל להבין סוף סוף מה עושה את זה למין הגברי. להבין וליישם חיש מהר, לפני שתקפוץ עליכן הזיקנה בטרם עת.אז קחו את הברונזר, המחליק הקרמי וחזיית הפוש אפ שוברת הצלעות, ודיחפו עמוק לארון. כך- ללא כל התערבות כירוגית או ריטוש בפוטושופ - תוכלו לעשות זאת באמצעות אישיותכן בלבד.

גברים אוהבים נשים החלטיות ועצמאיות: לא שמעת? לא ידעת? מאז שהלך ודעך המבנה הפטריראכלי בעולם המערבי, הפכו הנשים לעצמאיות ושוות במעמדם למין הגברי. הללויה.גם אם אינך מצדדת בכל אותן שורפות חזיות עבות גבינים, אישיות עצמאית היא מילת המפתח. הישענות, תמיכה והכלה, הם צרכים לגיטימיים ודו כיווניים בכל מערכת יחסים, אך כאשר מדובר בטיפוסית שהופכת בסביבתו ובחסותו של הגבר לדמות חלשה ותלותית- כזו הרואה בו בר סמכא דומיננטי האמון על הלך הרוח וקבלת ההחלטות, מדובר ב"טרן אוף" מיידי המלווה בתהיות לגבי יכולת קוגנטיבית מוגבלת ואישיות ריקנית. מתקשה להבין למה התכוון המשורר? נסי למצוא את האיזון בין לינדזי לוהן לגולדה מאיר ואמצי את גישת האינדיפנדד וומן של ביונסה כדרך חיים.

האיזון בין לינדזי לגולדה. לינדזי לוהן (צילום:AP)

גברים מעדיפים נשים בוגרות: ולא. הכוונה- על אף המודה הרווחת- היא לא לקוגריות גרושות, סיליקוניות ומשתלמות כלכלית, אלא לנשים, ולא לילדות. כל גבר יודה שמתיקות עושה לו את זה. ובכל זאת, ישנו הבדל מהותי בין מתיקות תמימה לריפיון שכלי. דיבור תינוקי נגוע, עוויתות ופרצופים הנעים על הסקאלה שבין מצוקה להזדקקות, חמודים ועוברים מסך בשלבי ההתחלה בלבד - כאשר מדובר בהתיילדות חד פעמית. בין אם מדובר בניסיון לסחוט אמפתיה ובין אם המטרה היא לשדר תום נערי גם אחרי שעברת את גיל שלושים, אימוץ גינונים מעין אלו כדרך חיים, עלולים להבריח מעליך כל גבר שאינו נמנה על מעריצי המנגה- אותה אנימציה יפנית החביבה במיוחד על פדופילים מועדים.רוצה להרשים? התנהגי בהתאם לגילך מינוס המרירות שהולכת ומחריפה ככל שמתבגרים.

התנהגי בהתאם לגילך מינוס המרירות. קורטני קוקס (צילום מתוך: קוגרטאון) 

גברים מסתדרים עם כנות: הם אוהבים את החיים שלהם קלים ומתעייפים מהר מאוד ממשחקים. לכן, כל מייצגי הפאסון הנהוגים בשטחי הצייד נוסח פיק אפ ודאנס ברים, המלווים בהתעלמות וגלגולי עיניים כחלק מאותו משחק ה"אני קשה להשגה", לא אפקטיביים עבורם, לעוסים ומתישים.הם נמשכים לאומץ, ישירות והומור- כזה הנובע משמחת חיים ולא מתוך ציניות מרושעת או מרה שחורה, וגם, תתפלאי, לאישה שמוחה גדול ומרשים מצמד העופרים. הזהרי לך, כלבתיות ויכולת התעלמות מרשימה לא תוביל אותך לשום התפתחות בעלילה. לך זה אולי נראה עוצמתי ומושך, אך עבורו זה נראה כמו עוד כלבתא המחקה את קודמתה באותה גישה מוטעת, אשר לנצח תמצב אותה כרווקה מרירה.

גברים נמשכים לביטחון עצמי:אבל לא כזה הכולל מניפה, גלי חום והתנהגות חנה לסלואית בהמתית.ביטחון עצמי הוא מה שמאפשר לך להשמיע קול ודעה- גם אם את שמאלנית עם חיבה לדעות קיצוניות ועובדים זרים, להסתכל על הצלוליט שלך בלבן של העיניים כאילו אין בעולם תכתיבי אופנה, ולחוש שלמות עצמית גם בתקופות של יום שיער רע. וזה גם בדיוק מה שהופך אותך לסקסית ועוצמתית בעיני הגברים: היכולת לאהוב את עצמך ללא תלות או צורך אין סופי בחיזוקים סביבתיים.זכרי, הגבר שבחייך אינו פסיכולוג, מומחה בקבלה או חבר גיי שיזכה אותך בעידודי "שיואו מהממת" ללא הכרה, ותפקידו הוא לא לבנות את אישיותך מן היסוד.

* במידה ומצאת לך שוגר דדי מפנק או שאת משתייכת לזן הנמשך לטיפוסים נוסח "ציון יסדר" ו"דוד הכי טוב", ראי סעיף זה כמבוטל.

סוגיה שמעסיקה אתכם? נושא שרציתם לדבר עליו? כתבו ליעל רון בכתובת: yaelron.tlv@gmail.com

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ