עיר החטאים: כך תדעו שאתם בשלים לעבור לגור ביחד

אם אתה שוקל לקנות לה פלייסטיישן לדירה, את מבזבזת את כל חסכונותייך על נסיעות אליו או שהשותפים מתחילים לפתוח עיניים על חשבון החשמל - זה סימן שאתם בשלים לעבור לגור ביחד. כך תזהו את הסימנים המקדימים ותאחדו כתובות

יעל רון, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
יעל רון, עכבר העיר אונליין

לאחרונה נכנס בי השטן. אינני יודעת אם זהו מזג האוויר ההפכפך או שמא מדובר בהורמון סורר שמצא את דרכו למרכז העצבים שלי, אך בריות מרוחקות שנהגו עד כה לכנות עצמם "חברי", מסתגרים כבר שבועיים בדירתם האפרורית, מגיפים את התריסים ומעבירים את הנייד למצב הדממה. אפילו קופאיות ה- AM:PM הליליות כבר לא מזהות את שוכנת הטרנינג שיורדת באישון לילה לפקוד את מקרר הגלידות ויוצאת עם שלל גדול. זאת שעד לפני שבועיים הייתה ידועה בחיבתה הכפויה לסלט והפרעות אכילה. "יתכן שזוהי השיגרה והיעדר אקסטזות וכיבושים", אני מסבירה לבן וג'ריס שתמיד היו שם בשבילי ומוסיפה מריר 70% לאורגיית הקלוריות שמתחוללת אצלי בגוף. "אני צריכה ריגוש", מבכה את מר גורלי, "או לפחות איזה מכר מצוקתי אחד שאוכל להכניסו תחת כנפי ולהפוך לפרויקט המחמד הניסיוני שלי", אני מסיימת את המניפסט ומתפנה לסרוג בובות וודו של מכרי.

שעתיים לאחר מכן, כאילו שמע אלוהי הדיכאונות את מאווי נפשי, צלצל הפלא ועל הקו היה בן אנוש שפעם שירת איתי בצבא והיום מצוקתי מתמיד. בלה בלה בלה, הוא גר בפלורנטין, חברה שלו בכפר סבא וכעת, אחרי חצי שנת קוצי מוצי, הם שוקלים לאחד כתובות. הוא לחוץ, זה ברור, ומתלבט עם עצמו לדעת בסוגיית הבשלות הנפשית והמוכנות לנקודת האל חזור הזו. הזדקקות של אחרים לאיזו עצה טובה שנכתבה בידי אמן הייתה מאז ומתמיד הכוח שהפעיל אותי ואפשר לי לקום בכל בוקר, לנשק את פסלה של רות וסטהיימר המונח לצד המזבח, ולצאת לעוד יום מפויח כשרוחי טובה עלי והמורל גבוה ומלוטש. וכך, עליזה ועולצת, הורדתי מעלי את בגדי המקוננת השחורים ובמקומם עטיתי גוזיה בצבע ניאון, סקיני שסירב להיסגר, וסוודר ענק שיסתיר את משמני החדשים וצעדתי אל עבר אותו מפגש שיחזיר לחיי את אותה מרירות נוסטלגית ושמחת חיים.

שני ספלי אספרסו וגביע גלידה משולש טעמים לאחר מכן, יצאתי עם ידיד מיוצב נפשית ורשימה אחת נדירה ויקרה מפז שמכילה את כל הסממנים שיעזרו גם לך ניר מבית יתיר וגם לכם, אורן ממושב גורן ויערה מבית עזרא- מתלבטים סידרתיים המתקשים לקבל החלטה, לבדוק האם אתם בשלים למגורים משותפים. אז הזיזו הצידה חמות מנדנדות או רמיזות עוקצניות יותר או פחות מצד בן הזוג. כך, באמצעות סממנים אלו תוכלו להיפטר מהשותף המאותגר הגיינית ולשדרג עצמכם לקן זוגי חמים.אם מתנחלים יותר מדי בבית ההורים סימן שצריך לעבור (מתוך "פגוש את ההורים")

מרגישים בבית חודשו הראשון של ההיכרות מאופיין, אם פעלתם לפי הספר, בהתלהבות הדדית- אך מאופקת, הבאה לידי ביטוי בפגישות תלת שבועיות על בסיס לילי או חצי פנסיון. בשלב מסוים מתחיל הקינון לקבל אופי שונה כשלמשוואה נוספים בגדים להחלפה, מברשת שיניים וגם לחם קל או חומוס אחלה (תלוי ברמת העידון), על מנת להנעים את זמנו של שוכן הקבע החדש שהצטרף לחשבון החשמל שלך. מכיוון שהוא אינו בחורה זורמת ואת אינך בן כלב נפקן, את מאפשרת לו להישאר בדירתך גם בשעות שאחרי, מתקינה עבורו ארוחת בוקר מהירה ומארחת אותו בערבו של אותו יום, לקפה, עוגה ואהבה.

בימים אחרים, כדי לגוון, את מצפינה עד הרצליה הרחוקה, שם את לנה בחדר הנעורים שלו בבית הוריו ונהנית מכל הפסיליטיז המחזירים את שניכם לימי התיכון. הרגרסיה מעולם לא היתה נוחה יותר. במילים אחרות, אם את מוצאת עצמך מברכת בבוקר שאחרי "צפרא טבה גברת אביטל" ומתחרה עם אביו על זמן איכות בשירותים, זה הזמן להדרים עצמכם למען אחיד בצפון תל- אביב.שומר הראש פלורנטין כידוע, היא שמורה מסוכנת לכל הדעות. אין לדעת מאיזו פינה חשוכה או מוארת חלקית יצוץ אותו ראסטיונר מעופש, יבקש "יש לך אש אחותי?" ויציע שלוק ממכבי קרה. בדיוק בגלל אותו עניין פעוט וקרבה מרתיעה לרחוב העלייה, נגזר עליך- ובמיוחד אם הנסיכה שלך עובדת בראש העין קל"ב, לעטות על עצמך באישון לילה שכמיה ונעלי קיפי, וממצב עייפות חשקני ומלא זימה, לעבור למוד של מאבטח אישים, במטרה להביא שלמה ובטוחה את סינדרלה למכוניתה. מאוחר יותר תקבל את הסימוס המרגיע "ממי, אני בבית. אוהבת. לל"ט", אשר יסמן את סופו של עמל יומך. במילים אחרות, אם אתה מוצא עצמך לאחרונה מזדהה יותר ויותר עם קווין קוסטנר ווויטני יוסטון בתקופה שלפני המתאדון, זה הרגע המתאים והבטוח ביותר לאחד כתובות.אם בסוף כל ערב אתה הופך למאבטח זה סימן שצריך לעבור (מתוך "שומר הראש")החומר שממנו עשויה האהבה (דלק) בזמן האחרון את צמודה לחדשות יותר מתמיד. פיגועים, שטפונות, ניצול מיני ורצח על רקע לאומני הם כאין אפס לעומת עליית מחירי הדלק שמעוררת בך פלצות. שוב ושוב את מוצאת עצמך גומעת קילומטרים אל תוך הלילה תוך האזנה לדרדקי גלגל"צ המבצעים ניסויי פלייליסט מביכים. בנוסף לאותו חומר יקר ממנו עשויה האהבה שלך, ישנו גם עניין החנייה הפעוט שנוגס בחשבון העו"ש שלך כאילו היה הוא לחמניה חמימה- במיוחד אם את תושבת ראש העין והוא פלורנטינאי גאה ונטול מכונית מגובה בתו חנייה שווה. במילים אחרות, אם תדירות פגישותיכם מתקיימת ביחס הפוך לעליית מחירי הדלק או לפירגונו הכלכלי של אבא, זה הזמן לעבור לכתובת אחת כדאית שתניב ברבות הימים גם תו חנייה איזורי.

בוב הבנאי שוב לא הצלחת להניח את האגו בצד וברגע של 1:0 לטובת הגבריות שלך, נפלת למלכודת המוכרת וזרקת לה בנונשלנט "זה רק פיצוץ בצנרת. אם יש לך ניפל, מופה וג'בקה, אני בשנייה מסדר". מאז, הודות לידי זהב, תחושת שליחות ומבט מצוקתי מצידה, הפכת לאיש התחזוקה הרשמי של ממלכתה. בהתחלה היו אלו רק סתימות, הרג ג'וקים ומאבק עם מקרר רועש שמתחמם בקלות, אך כעת לאחר שזכית בתואר החיבה "הנדי מן חתיכי" (במקרה שמדובר בבחורה ברמה) או "דודו מהום סנטר" (במקרה של בחירת מילים גרועה), אתה מוצא עצמך פועל ללא לאות לשדרוג האגף הטכנולוגי, במטרה להשמישו גם עבורך. שים לב, אם אתה שוקל בכובד ראש לפנק את הנסיכה בפלייסטיישן מגובה בפלזמה חדשה רק כי הטלויזיה הדומה יותר למכונית לאדה גורמת לך עקצוצי עצבים, אתה לגמרי שם.

אם השותפות פותחות עיניים זה סימן שצריך לעבור (מתוך "דרושה שותפה רווקה")כאן גרים בכיף חבר ושתי שותפות

שותפותיך החשקניות מרוצות מאוד מהמצב החדש. אחרי הכל, לא בכל יום מסתובב להן בדירה גבר חצי ערום חברותי ומלא עסיס. בהתחלה את מבסוטית מהאקשן המתרחש בדירתך, הופכת את קרביהן בסיפורי אלף לילה ולילה על מהלליך עם הרכש החדש ואף מסמיקה בחן במקצב מחושב. "שיואו איזה שותפות מפרגנות יש לי", את מציינת בפני חתיכי מבלי לדעת שאוזינהן החדות ולשונן הרע אורבים בכל פינה וכמהים לקצת אקשן מהסוג הפורנואי.

אותו בן זכרי אהוב שאומץ אך לפני רגע על- ידי שותפותיך בשמחה ובחום, משנה עורו והופך למפגע פיננסי נוראי בו ברגע שמתקבל חשבון החשמל הראשון המעיד על אי אלו חריגות. זאת בצירוף העובדה כי חדר השירותים עלול להיחטף בכל בוקר על- ידי פולש רביעי, גורם לאווירה הביתית לפנות מקומה לחרושת לחשושים והחמצות פנים מהסוג המרושע. "שיואו, איזה שותפות פולשניות יש לי", את מציינת בפניו, אך יודעת שהצדק עימן. רגע לפני שאתן ממנות בורר או מגשר, זה הרגע להכריז על פירוק מטעמי צדק ויושר ולשדרג אותך ואת חתיכי למעון חדש.סוגיה שמעסיקה אתכם? נושא שרציתם לדבר עליו? כתבו ליעל רון בכתובת: yaelron.tlv@gmail.com

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ