התמונות יישארו: נפרדים מה־TLV

לרגל סגירת המועדון המיתולוגי, כמה מהפלאיירים המייצגים של המקום

יוני שרוני, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ה־TLV הוא אחד המקומות שייצג את תקופת המגה קלאבים של תל אביב בתחילת שנות האלפיים, השם שאנשים כל כך אהבו לגלגל על הלשון כדי להראות שהם מביני עניין. לא היה שיח אחד בטלוויזיה בנושא חיי לילה שלא דיברו בו על המועדון שפתחו רל נדל וזיו שני, ממש בתקופה שבה נמל תל אביב הפך מאזור מוזנח ל"מתחם בילויים".

» דיג'יי הארווי מדלג על משבר אמצע החיים» הברים החמים של החורףמעבר לרכבת הדי.ג'ייז שניגנו שם (סאשה, טייסטו, דיוויד גואטה ואחרים), בעיקר ייזכר המקום הודות לנבחרת הדי.ג'ייז המקומית שהריצה אותו: שלומי זידאן, רוי בריזמן, אסי קוז'אק, צ'ופי, ליין ה־FFF של שירזי ואחרים.

אז למי שרקד שם על המדרגות ולמי שהיה אז בכיתה ו' ורוצה לחוות בפעם האחרונה את המועדון, תתקיים מסיבת סגירה במסגרת XL Nightlife Festival עם רשימה ארוכה של אורחים מכובדים.

לכבוד סגירת שעריו של המקום, ביקשנו מהמעצב גיא שגיא (סטודיו שועל) שייקח אותנו בפעם האחרונה לטיול בשדרת הזיכרון דרך כמה מהפלאיירים המיתולוגיים של ה־TLV.

"Dave Seaman מגיע ל־TLV. דייב, איש הים, מגיע. ואם דייב גולש כמו שהוא מנגן, אז הוא גולש על הגל הכי גדול, גל כל הגלים – הגל של הוקוסאי, אמן ההדפסים היפניים מהמאה ה־19. ואם הדפס עץ יפני, אז דייב יפני בעצמו, נישא על להק של דגים":

"פורטרט קיבוצי. שלוש בלילה":

"מסיבה הפוכה. שלומי זידן וסמואל פלאש נופלים מתוך האש והסט הלוהט, ומצטננים בגרוב של מים קרים":

"ב־1 במאי ה־TLV התעטף בעברית ובחג הפועלים. עיצוב קונסטרוקטיביסטי־אידאליסטי שטף את הרחבה. פועל במרכזה הסתחרר עד שנחצה לשניים":

» TLV. ה' 3.1, 23:00 . 80 שקל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ