זמן כפר סבא: כשהפטמות שלופות העיתונאיות תוקפות

למה הדס שטייף לא צריכה להתנצל על טעויות? למה באמת יונית לוי ועידו רוזנבלום בחרו ללדת בכפר סבא? ואיך אפשר לפתור את ויכוח המניקות בפומבי בקלות? עפר (קניספל) בן אדל, תייר מכפר סבא, מעדכן מבחוץ

עפר (קניספל) בן אדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עפר (קניספל) בן אדל

הערת המערכת: את הטור הבא יש לקרוא בלווית השיר בתחתית העמוד

» זמן כפר סבא: הווינשטיין שתקע אותי» זמן כפר סבא: השבוע אנחנו שונאים את בנט

עורכת, את כאן?

חזרת מכנס התקשורת באילת? דיד יו גאט לאקי? מצאת תייר רומני מספיק שיכור? כי בזמן שעברת להתנשא עלינו הפרובינציאלים מאילת בירת התימניאדה, קרו דברים לא פחות חשובים מהדיון הערכי שערכתם בעקבות ניקוי שמו של שרון גל ("האם ליאת הרלב, החיקוי בארץ נהדרת, אמינה יותר מהדס שטייף המקור?").לא אוהב אנשים צודקים, ובז לאלה שלא יודעים להתנצל על חלטורה. מצד שני, אם הדס-אפרסם ואולי אבדוק בהמשך-שטייף הייתה צריכה להתנצל על כל טעות שלה, מתי היה לה זמן להמציא אונס ילדים בבית"ר עילית, או להכריז על עיתונאים שהם אנסים?אז כלום ממה שהתרחש מחוץ לבופה במלון ספורט, את לא יודעת? כי נראה לי שאמריקה גמרה איתנו סופית. אני לא אתפלא אם בגיא פינס יראו כבר הערב תמונות של אמריקה הדוחה הזאת, עם הזונה החדשה שלה. (ופילה במיני נדחפת לפריים? וואט??? לא, זאת ליהי גרינר)  נו, מי אשם? ביבי, עורכת. תמיד ביבי אשם. הגיע אליו ג'ון קרי (הליברמן של אמריקה, רק בלי זיכוי ביד והאהרונוביץ' בתחת), שֶמה הוא כבר יודע מהחיים שלו, הגוי הזה, ולא אהב שביבי, האיש ששיחרר את יאסין, שלח נסיוב להציל את משעל ושחרר אלף מחבלים ועודף עבור חייל בודד, מסביר לו על עיסקאות טובות ורעות, כאילו הוא סובל, לא עלינו, מאקוניס בהתפתחות.We are doomed עורכת.מילא לא יהיו מטוסים להגן על ילדינו, אבל מה אם יקחו להם את ערוץ דיסני ונצטרך להעסיק אותם אחרי הצהריים? מה אם יפסיקו את "חברים" לפני שנדע אם ריי'צל ורוס ביחד (בכפר סבא אנחנו בעונה שנייה, סתמי אם את יודעת).

וגם היה תג מחיר. כן כן, שוב נוער הדניאלה וייס. הנצנאצים היהודים מהמדינה השכנה. מה פתאום גרפיטי, עורכת? מה הם, קוקסינלים? שרפו בית. בטח שעם האנשים בפנים. לא צריך להכליל. זה לא כל הנערים מהגבעות, רק יחידת המחץ שלהם, הם קוראים לעצמם ביראה ה-"וייס וייס".  אבל מה שואה עכשיו? תני בכבוד עורכת

כי בזמן שעברתם להתנשא עלינו לכמה ימים מאילת, התברר שכל הנחלים זורמים לכפר סבא והים הכי קרוב בכלל בנתניה. אז נכון שהבטיחו שמחברים אותנו למים יום אחרי רהט, ונכון שכל כך משעמם פה שבערבים מטפסים על הגדר עם הוד השרון כדי לראות אולי שם קורה משהו מענין, אבל איפה הדוכסית יונית ולורד רוזנבלום בחרו להביא את תינוקם לעולמנו הנחרב?

בדיוק עורכת. ב"מאיר" כפר סבא. אגב, בכפר סבאית אנחנו קוראים למאיר "המקום איפה ששולחים את אלה שחטפו ביס מאנופלס". אני בטוח שהיה ליונית נוח יותר ללדת בסביבתה הטבעית, תל אביב או הוותיקן (ארכיבישופים הציעו לה שיעיפו נערים ממיטתם כדי שתוכל ללדת שם), אבל יונית הנבונה ידעה מה היא והתינוק באמת צריכים: פרטיות ושקט. האם יש יותר פרטיות ושקט מעיירה שהכריחה את אברוצקי לשים בפרדס שלו מזרונים, כדי שאם תפוז נופל מהעץ אחרי 7:00 לא נתעורר מהחבטה על האדמה? אצלנו אפילו לא צופרים. יּודה מהעירייה לא מרשה. אם מישהו צריך לצפור, הוא מוציא ראש מהחלון ואומר – "פאפ".קדימה עורכת, יונית יודעת מה היא עושה, אני מפציר בך לזנוח את הדעות הקדומות ולנהוג כמוה. מעכשיו את כל ההפלות שלך, רק אצלנו במאיר כפר סבא.ומה אצלך? עורכת? את כאן?עורכת? לא נכון. יא דוחה. כסי עצמך מייד. אני בעד להניק בפומבי, אבל מגדרית שלי, את מגדלת חתולות. עד כאן. מאיפה הגיע הויכוח הזה לחייכם?תעשו כמו אצלנו. מינקת יישובית. כבר 70 שנה שברטה מניקה את תינוקות כפר סבא ובתמורה אנחנו נותנים לה 70% מיבול הכרוב שלנו. מה שמזכיר לי שמסתובב כעת פרומו שבו מישהי שפעם היתה עירית לינור מסבירה שכל ילד צריך לגדול עם אמא (ולא חלילה חד מיניים). זה רק אני, או שגם את מרגישה צורך לשאול אותה בכל פעם: אם כל ילד צריך לגדול עם אמא, למה הילדה שלך גדלה עם סתם דודה?לסיום עורכת, מילה טובה לבית היהודי.

נכון למועד זה שבו אני כותב לך, חלפו 24 שעות מרצח החייל בעפולה והם עדיין מתאפקים ולא דורשים לבנות בתגובה שכונה בשומרון. מניח שבפיגוע הבא יגידו שמגיעות להם שתיים.

        עד כאן. שלך במידה.

                                                                     עפר  (קניספל) בן אדל

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ