להוריד או למחוק: כך תמצאו אהבה

פרויקט ישראלי חדש שואף לשבור את הסטטיסטיקה ולמצוא לכולם אהבה, הסרטון הויראלי השבועי וד"ש מהעולם הבא. כל מה שמעניין השבוע ברשת

שלי פלדמן ורננה הלפרין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלי פלדמן ורננה הלפרין, עכבר העיר

להוריד

אחד למיליון: פרויקט אינטרנטי ישראלי חדש שואף לעזור לרווקים למצוא אהבה, או לפחות למיליון מהם. הפרוייקט "Million Singles Project", יוזמה של בחור ישראלי בשם איתי חוגי, רווק, שיישם את הקלישאה שלמצוא אהבה היא סיכוי של אחד למיליון - הלכה למעשה. האתר מתעתד לכנס אצלו מיליון מרווקי העולם, חצי גברים וחצי נשים. עמוד הבית של האתר מראה מסך אותו יעטרו עם הזמן תמונות רווקי העולם, עם משפט מייצג אחד ("Life Is too Short, go surf" או "Click it"!) כאשר כל תמונה מובילה לפרופיל הפייסבוק של המנוי. עלות השתתפות בפרויקט היא תשלום חד פעמי של דולר אחד ועם הכנסות הפרויקט חוגי מתכוון להתארח בחתונת הזוג הראשון מהאתר, להציב שלט חוצות ענק בטיים סקוואר עם תמונות המשתתפים ולשבור שיא גינס באונליין דייטינג. זו אולי לא דרך רומנטית במיוחד להכיר בן זוג, אבל גם לשבת שיכור על הבר עד הבוקר קצת איבד את היוקרה. סטטיסטית, הסיכויים לטובתכם.

סטטיסטיקה. פרויקט המיליון (צילום מסך)

ויראלי: האייטם הויראלי של השבוע מגיע ללא ספק לבחורה בעלת כוחות העל שנמצאה תוקפת אנשים בבית הקפה על ידי כוחות טלקינטיות. הסרטון מספר על בחור נראה כאשר הוא שופך "בטעות" קפה על אחת הלקוחות, היא כתגובה מתעצבנת ושולחת אותו בהינף יד אל התקרה. מבוהלת מעצמה היא ממשיכה ומזיזה את הכסאות והשולחנות באמצעות כוח המחשבה, וצרחה אחת שלה מובילה לשבירת כל הכלים במקום, התעופפות ספרים ומיטב פעלולי הוליווד המקובלים. הסרטון הוא למעשה מתיחה שנועדה לקדם סרט אימה חדש בשם "קארי" מבית ההפקות של MGM. הוידאו מדגים כיצד היה נראה העולם לו הז'אנר הקולנועי הפופולארי של טינאייג'רים מפוצצים בכוחות על היה פוגש את המציאות, אבל יותר מכך הוא מדגים איך עושים קידום פרסומי.

ויראליות מהעולם הבא: כוחות על מסוג לא מדיי שונה נצפו היום באתר "כיכר השבת", אתר חדשות חרדי (בהנחה וזהו לא אוקסימורון) אשר פרסם את הידיעה "עדות מגן עדן: הרב יצחק כדורי לא הגיע לקבל את פניו של הרב עובדיה יוסף. על פי הידיעה, הרב דוד כדורי, סיפר כי אביו, זקן המקובלים כדורי זצ"ל, נגלה אליו בחלום וסיפר כי כל גדולי עולם הגיעו לקבל את פניו של מרן בגן עדן, למעט, הוא עצמו. לטענת הבן, כדורי לא יכל להגיע משום שהוא נמצא במדור אחר, מדור החסידות, וקבלת הפנים למרן נערכה במדור אחר.

מדור אחר. הרב עובדיה והרב כדורי (צילום מסך)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ