תזרקו אותה! כולם אוהבים את ורדה רזיאל ז'קונט

חשבנו ש"עובדיה יוספסט" היה האירוע הכי גדול השבוע, עד שבאה ורדה רזיאל ז'קונט והוכיחה שלא צריך להיות מנהיג דתי בן 93 כדי לספק מגוון אמירות אומללות. וכמו במקרה של המרן – הציבור הוא זה שמאפשר לה להמשיך

טל לוין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל לוין, עכבר העיר

השבוע הזה התחיל בהרבה ציפייה לבשורות טובות, ובעיקר עם הרבה בלבול. בראשון בבוקר נדמה שאף לא ידע לענות על השאלה הפשוטה "אז מה השעה עכשיו?". הזזת שעון החורף קדימה אולי שימחה אותנו בלב, אבל בלבלה את כל המכשירים האלקטרונים השולטים בחיינו. התקרית האחרונה ארעה בראשון בבוקר, אז הפלאפון שלי החליט להתעדכן לזמן ערב הסעודית. אם המרן היה בחיים הוא כנראה היה אומר שכל התקלות האלה הן בגלל שהפרענו לחרדים לקום בשעה נוחה ביום כיפור. אז בשבוע שבו אפשר להגיד רשמית שהסתיו כבר כאן, הבשורה הכי טובה הייתה התוכנית לאחד בין דונה וקלי מבוורלי הילס בסדרה חדשה. אני מרגישה צורך לתמוך בכל פרויקט טלוויזיוני שלא כולל שופטים וסמסים בימים אלה. » זמן כפר סבא: המרן מת, יחי המרנג החדש» ביום שהרב עובדיה מת: הגבורה של סיון רהב מאירואם חשבנו שהשבוע הכי קשה עבר על הרב עובדיה יוסף ז"ל, הגיעה ורדה רזיאל ז'קונט והוכיחה לנו שיש תמיד לאן לרדת. מנכ"ל הרשות השנייה פרסם ברביעי האחרון הודעה על השעתה לשבועיים של השדרנית-פסיכולוגית מתוכניתה היומית ברדיו FM103. זאת לאחר שרזיאל ז'קונט הצליחה פעם נוספת להגיד את הדבר הלא נכון לאדם הלא נכון. אחרי שהסבירה למאזינה שתיארה סיטואציה של אונס כמשהו שלא צריך לעשות ממנו עניין, והגיבה על מכתבו של מאזין אחר שאיים בהתאבדות במילים "אני לא אגיד שתמיד אין הצדקה להתאבדות", היא החליטה לנסות את מזלה בעולם חינוך הילדים. לפני כמה שבועות בחרה לשתף את הקהל במחשבותיה לגבי הכאת ילדים כטקטיקה חינוכית לגיטימית. לטענתה, אחיה הוכה "מכות רצח" בילדותו, בעוד ההורים של היום הם בבחינת "דור שמנת ובננה".הולכת עם האמת שלה. רזיאל ז'קונט אצל אורלי וגיא:

אם נתעלם לרגע מהיכולת הרטורית המפוקפקת של רזיאל-ז'קונט, חייבים לנסות ולהבין איך הדבר הזה קורה שוב ושוב. לכאורה היא אפשר להאשים את מנכ"ל תחנת הרדיו, ולהגיד משהו על התשקורת העוינת. אפשר גם היה לומר שהתגובות הממסדיות של הרשות השנייה הן תגובה חסרת תועלת, שרק תצנן מעט את הרוחות אבל לא תפתור את הבעיה. אבל אולי, רק אולי, האשמה היא גם בנו. אנחנו אוהבים את רזיאל ז'קונט, אנחנו מאזינים לה ואנחנו מחכים לשטויות שיצאו לה מהפה. איך אני יודעת? כי אחרת לא היו משאירים אותה בעבודתה הנוכחית. אבל ב-FM103 יודעים, כמו בכל גוף תקשורת, שכל עוד אף אחד לא עשה שום דבר פלילי, והמאזינים ממשיכים לחזור, אז אין סיבה להוריד את התוכנית מהאוויר.

אף פעם לא הבנתי את המוטיבציה להתקשר לרדיו ולבקש עצה, בוודאי לא כשמדובר בעצה הקשורה לענייני הנפש, ולא למשל לענייני נדל"ן או רפואה. ייתכן שבגלל זה קשה לי להבין מה סוד קסמה של רזיאל ז'קונט, שאם פעם עוד היה אפשר להאזין לתוכניתה כשעשוע, בשנים האחרונות נדמה שהיא איבדה את זה לגמרי. ובוודאי שהעובדה שיש מי שמרגיש מצוקה ומחליט לבקש עצה בשידור חי, ראוי ליחס הוגן, מכובד ורגיש. אז בימים שבהם תוכניות יורדות מהמסך אחרי שבוע בגלל רייטינג נמוך, כנראה שהגיע הזמן להתחיל ולהצביע בכפתור הרדיו, ופשוט להפסיק להאזין לה. כי נראה שבמקרה של רזיאל ז'קונט, כל עוד יש מי שישמע, יהיה לה מה להגיד. דבר אחד ברור – זאת לא תהיה הפעם האחרונה שבה הפה שלה יסבך אותה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ