למה כולן התחילו להתפשט?

אז מה היה לנו השבוע? ריהאנה ובריטני ספירס הבינו שהכוח לא נמצא אצל הפתיינית אלא אצל הגברים שמזילים עליה ריר, כולם התמוגגו מהסיום של "שובר שורות" והמוזיקאים השחיזו מפרטים לקראת האינדינגב. טור שבועי חדש של עורכת עכבר העיר

טל לוין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל לוין, עכבר העיר

בלי ספויילרים! כך התחיל השבוע שלנו. כולם חיכו לפרק האחרון של "שובר שורות", ואז לא רצו לקרוא עליו כלום כי עוד לא ראו אותו, ואז התעצבנו על מי שראה וכתב על זה, ואז סוף סוף ראו את הפרק וכתבו פה אחד שזה היה סיום מושלם לסדרה מושלמת. עוד אלה מבכים את הפינאלה, קארי מת'יסון מהומלנד מבכה את גורלה בפרק פתיחת העונה השלישית. פייר, אני מאוכזבת. לא עברו שבע דקות מתחילת הפרק וקלייר דיינס כבר מכווצת את המצח ונכנסת להתקף ג'ננה מתקדם. אם כך נתחיל, איך נמשיך? אבל גם העצבים של כוכבת הומלנד לא הכינו אותנו לעצבים של דביר בר, שראה השבוע כמו כולנו את הקמפיין החדש של חברת החשמל עם שקע, תקע והתינוק המשותף שלהם. בטור אישי שכתב לעכבר העיר הוא מסביר למה להישאר בארון זה הכי 1994.

להקת בת שבע פתחה עונה, ואנחנו זכינו ליהנות מפריים של אוהד נהרין רוקד. הלהקה תעלה מחדש את "וירוס" ואת "ממותות", אחת העבודות שרקדני בת שבע לדורותיהם אוהבים להיזכר בה בערגה. עוד בגזרת הקולטורה הגבוהה, נמשכות ההכנות לפסטיבל אינדינגב. בסוף השבוע תוכלו לבחור את המסלול שמתאים לכם בפסטיבל, ולתכנן מה לראות, עם מי ובעיקר מה. ולמי שגר בתל אביב והמחשבה על יציאה ממנה עושה לו לא נעים בגב, כדאי לקפוץ להיפרד לתדר, שיסגור לאחר סוף השבוע את ברזי הבירה בתום עונה סוערת. כמתנת פרידה, מספרים אנשי התדר ואוהביו על הרגעים הגדולים שלהם מהחודשים החולפים.

תופיע באינדינגב, בלבוש מלא. מרינה מקסימיליאן בלומין:

מה שסיירוס עוד לא הבינה

והייתה גם את ריהאנה, זאת שמגיעה לארץ, זאת שהיינו רוצים ללכת להופעה שלה רק כדי לבדוק אם היא אמיתית או שזה הכל פיברגלס. אותה ריהאנה, לכל הדעות אישה מצליחה בתחומה, החליטה להופיע בעירום לא מאוד מרומז בקליפ חדש ששוחרר השבוע. וכל כך למה? לא כי פתאום הבינו מנהליה שסקס מוכר, אלא כי פתאום הבינו מנהליה שככה מיילי סיירוס מוכרת. סיירוס כזכור (באימג'ים שעדיין רודפים אותי), ביקשה לעשות את המעבר המורכב מתקופת הילדות לנשיות בוגרת, על ידי הפשלת בגדיה ורכיבה על כדור גדול ומתנדנד. בצירוף עם שליפת הלשון, שהיא הסמל המסחרי החדש, היא השלימה בהצלחה את התהליך. ולא רק שהשלימה, אלא גם קיבלה את החשיפה המיוחלת, והפכה להיות הנושא המדובר והחם ביותר למשך שלושה ימים שלמים. רוקדת עם חשפנים. ריהאנה:

ראתה בריטני ספירס את סיירוס ואמרה לעצמה – "אם ככה מתנהגים הצעירים המגניבים בימינו, אין לי סיכוי להצליח אם אמשיך בדרכי הרגילה". אחרי התייעצות עם במאי מוכשר וכמה אנשי יחסי ציבור, הבינו במטה של ספירס שרק עירום זה גם כבר 2012, וצריך להוסיף עוד משהו – כרישים! האמת, זה נראה כמו רעיון טוב והגיוני, גם אני מוצאת את עצמי לפעמים לבושה בשמלה ורודה, עומדת על חתיכת קרטון שצפה במים, עם כרישים ומוזיקה ברקע. הקליפ של ספירס לא רק משדר מיניות, הוא גם מבשר על מגמה שסיירוס, תמימה שכמותה, עוד לא לגמרי הצליחה להבין. כדי לשלוט בעולם, הווה אומר כדי שהרבה אנשים יעריצו אותך, צריך לחבור לחזקים, הווה אומר לגברים. ספירס מצליפה, רודה ומשחררת את המילה ביצ' כתחליף מקובל לגמרי למילה אישה. את הבריטים זה כנראה הרגיז מאוד, והם החליטו לפסול את הקליפ משידור. והנה ריהאנה, יושבת לה על כיסא מעוטר, כאחרונת הסרסורים, ומתבוננת כיצד החשפניות מרקדות מסביבה. כי הכוח, מבינה ריהאנה, לא נמצא אצל האישה היפה שמפתה, אלא אצל מי שמסתכל עליה.

רוקדת עם כרישים. בריטני ביץ':

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ