חיית לילה: מה לאחמ"שית מפורט סעיד ולאהוד בנאי‎?

תמר רדה, או "תמרדה", מנהלת משמרות באחד הברים הכי מפוצצים בעיר, מתפצלת לשניים כשהיא מדברת עם עצמה וניזונה מקרח. הכירו את האנשים שעושים את הלילה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רדה
צילום: מתוך חשבון האינסטגרם

גיל: 29 וחצי

עיסוק: אחמ"שית בפורט סעיד (המקום הכי שווה בעיר הזאת) ומוזיקאית יוצרת.

אזור מגורים: רוטשילד

סטטוס זוגי: רווקה

ורוד זה לא רק צבע. תמר רדה על רקע הר של גלוקוז

הבר האהוב בתל אביב: האמת שאני סופר פרש בעיר (כולה שנה), אבל יכולה להגיד שאני מאוהבת במאליש כפאב שכונתי וחולה על הרומנו, וגם על הרדיו EPGB בשביל קרחנות.

מה באוזניות? לורן היל, אהוד בנאי, מאיר אריאל וטופאק, הם גידלו אותי. תכל'ס שומעת מגוון, הכל זורם כל עוד האוזניים שלי נהנות.

לאן בחיים לא תצאי? לא אחזור לג'ימי הו, היה לי שם בילוי קשה - קלסטרופוביה של החיים, זיעה על הפנים וגיפופים מיותרים עם אנשים לא נכונים.

על הברכיים שלו הוא גידל אותה. מאיר אריאל עם "מדרש יונתי":

האזור הכי טוב בתל אביב: מקום ראשון זה רוטשילד, הצד שקרוב להבימה. אחרי זה כרם התמניאז', ואז יפו, שכל כך יפה בלילות.

מה בחיים לא תאכלי? קוקוס! גם בעד שלום. ובשום צורה שלו. אני יודעת, זה הכי חריג בנוף.

גילטי פלז'ר: פעם ביום אני מנהלת שיחה עם עצמי ואנוכי, לפחות עשר דקות. שיחות ברומו של עולם. אני אפילו משנה את הקול בהתאם לשתי הדמויות, זה נורא חשוב, ככה יש אישיות לכל אחד מהם. אני מזל תאומים, זה מסביר המון.

זאת עצמי רדה או אנוכי רדה? תמר והנפש החצויה שלה

דראג אוף צ'ויס: קינדר בואנו זאת מחלה שלי ובכלל שוקולד זה יאמי, החיים לא שווים כלום בלעדיו (למרות שבקינוחים אני דווקא לא אוהבת). עוד דבר שמרגש אותי זה ק-ר-ח! באופן הכי הזוי, קרח יכול להיות אצלי תחליף לאוכל. זה בעצם הרגל מגונה והתמכרות קשה.

הדיכאון הראשון בעיר: עוד לא חוויתי, אני אמורה? כי ממש לא בא לי. רק אושר.

הרגע הכי מאושר בעיר: חצי שנה אחרי המעבר לתל אביב הייתה לי הופעת בכורה שבה התארח האחד והיחיד, ההשראה שלי - אהוד בנאי. הגשמתי חלום וזה קרה בתל אביב, הייתה הופעה משוגעת!

לילה אידיאלי נגמר ב: בשינה טובה. זה כמעט לא קורה לי. יש שינה, אבל היא לא טובה כמו שהייתי רוצה.

הכוכב של מחוז גוש דן. רדה ואהוד בנאי מתאמנים על הנאמבר

איך תראה תל אביב בעוד 10 שנים? לפי ההתפתחויות לאחרונה כנראה ריקה מאנשים אמיתיים שמחים ופשוטים, ומלאה בעשירים עצובים, צבועים וריקים מתוכן. יש סוג של איזון עכשיו, אבל קשה לשכור פה אם אתה לא כזה עשיר. בטח יהיו פה גם חלליות ואנשים יהפכו לרובוטים, יפסיקו לדבר וישדרו אחד לשני מחשבות, ויהיו שבבים לכל אחד מאיתנו במוח וככה השלטון יעקוב אחרינו ויכתיב לנו עוד יותר מה לעשות. סתם, בטח לא ישתנה יותר מדי. הזמן עף אבל הרבה נשאר במקום.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ