עולים באחוזים: הבירה החדשה מבית גולדסטאר

שלוש שנים אחרי המצאת האנפילטרד, מותג הבירה החזק בישראל רושם דריסת רגל בקטגוריית הבירות החזקות ומשיק מהדורה חדשה ומשכרת במיוחד. תביאו מאנצ'יז

איתי פת-יה, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בירה גולדסטאר סלואוברו Goldstar Slowbrew
צילום: הדמיה: יח"צ

עם השנה החדשה מגיעה ההזדמנות של כל שתיין לקחת את החיים ואת הכוס שלו בשתי ידיים, לעשות תשליך לכל הסחלה שהצטבר ולמזוג טעם חדש לקיום. מי שמכיר את הגישה הזאת מקרוב הוא מותג גולדסטאר האהוב על הישראלים, שמשיק היום בירה חדשה כדי לפתוח לכם את 2017 בראש טוב.

» פסטיבל גולדסטאר סאונדסיסטם 2017

» איפה שותים בזול בתל אביב? המדריך המלא

» הכירו את בר הקוקטיילים הטוב בישראל - ראיון

» הברים המבטיחים לתשע"ז

שלוש שנים אחרי שהגיחה לחיינו בירת האנפילטרד הלא מסוננת, האנשים בגולדסטאר מכירים לנו את האחות הקשוחה שלה. תגידו שלום ותזכרו את השם - גולדסטאר Slowbrew. כפי שזכור לחלקנו, בעבר נמכרה מהדורת גולדסטאר מחוזקת של 6% בבקבוקי ליטר, אולם הפעם בגולדסטאר כיוונו יותר גבוה. בירת הלאגר החדשה מכילה לא פחות מ-10% אלכוהול, ומסיגה גבול ישר לשטחה של מיס אייל, המרדסו. הבי סטאף בקיצור. לצד היותה בירה משכרת, הייחוד בבת החדשה למשפחת גולדסטאר הוא שתהליך הייצור שלה ארוך פי שניים מזה של הגרסה הרגילה. הבירה שתחילה נמצאת בבישול ארוך מועברת להתססה ממושכת בטמפרטורה נמוכה ולאחר מכן להבשלה איטית, מה שיוצר טעם עוצמתי ומלא.

את הגולדסטאר סלואוברו ניתן להשיג בחנויות האלכוהול במחיר מומלץ לצרכן של 42 שקלים לשישיית בקבוקים, ובברים נבחרים שהתמכרו לטעם ומיהרו להתקין על הבר ברזים שיפיצו את הבשורה מהחבית אל הכוס.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ