הופעה בהפתעה: ניקולס ג'אר בדרך לישראל

אחרי שדפק לנו ברז לפני 5 שנים, המפיק האלקטרוני האהוב הכריז כי יופיע אצלנו כבר בשבוע הבא. כרטיסים אין הרבה, וגם בשביל אלה שיש תצטרכו קצת להזיע. כתבה בסימן "מי שמהסס מפספס"

איתי פת-יה, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניקולס ג'אר
סולחים לך על הכל. ניקולס ג'ארצילום: אי־פי

תקופת החגים הקרובה הולכת להביא לנו כמה רייבים סופר שווים לפרוק איתם עול, כמו פסטיבל DGTL וההופעות של דאש ברלין וג'ונאס בלו בסוכות. בעוד שההפקות של האחרונים בחרו ליידע אותנו מספיק מראש, לטפטף טיזרים ולעשות בילדאפ לאט לאט, יש מי שמעדיף להפיל את הפצצה בבום. נגיד, סתם נזרוק - ניקולס ג'אר, שבקטע לא ברור בסופ"ש האחרון נפוצו שמועות על חזרתו לישראל, ואתמול (ראשון, 17 בספטמבר) אלה התבהרו לכדי מידע ממשי. פקפקו לכם כמה שתרצו, זה אכן קורה והנה מה שאתם צריכים לדעת.

» המפיק והדיג'יי ההולנדי דאש ברלין חוזר לישראל
» מרד אקסס עד רזידנט הברגהיין: פסטיבל DGTL
» איך היתה המסיבה של בוילר רום בתל אביב?
» מדור הלילה של עכבר העיר


ג'אר ינחת אצלנו ממש עוד שבוע וכלום, ביום רביעי ה-27 בספטמבר, אז יופיע בבר הקברט בחיפה. למופע המבוקש ימכרו 200 כרטיסים בלבד שמחירם 120 שקלים. הקאץ' הגדול הוא שהכרטיסים לא יהיו זמינים לרכישה מוקדמת ברשת, אלא לקנייה בשני מיקומים בלבד החל מהיום (שלישי, 19 בספטמבר) - בקברט ובאנה לולו ביפו, בו תפתח המכירה בשעה 21:00.

בלי התראה מוקדמת. ניקולס ג'אר עם "Encore":

הופעתו הקודמת (והיחידה) של ג'אר בישראל היתה בתחילת דרכו בשנת 2010, מאז היה אמור לשוב אלינו ב-2012 אולם ביטל את ההופעה כיוון שהוריו חששו מהמצב הבטחוני בארץ, זאת כפי שנמסר אז מההפקה. על חזרתו לישראל השנה אחראים אנשי ג'זאר קרו החיפאים, שבין השאר הביאו הנה את מהמט אסלן התורכי לסט באנה לולו, ואת הצמד הצרפתי Acid Arab להופעה בקברט. פתיחת הדלתות מתוכננת לשעה 21:00, כשב-22:00 יעלה ג'אר ואחריו הדיג'ייז של צוות חרארה יתנו סט סגירה. אם קיוויתם שג'אר ידרים מחיפה ויספיק לתפור מסיבה סודית בתל אביב - כדאי להנמיך ציפיות שכן יום אחרי המסיבה בחיפה צפויה לו אחת נוספת ברמאללה, ולמחרת הוא כבר יתחפף לכיוון בירת ירדן עמאן. בכל מקרה אנחנו סבבה גם עם לצפות ולהתאכזב אתכם ביחד.

ניקולס ג'אר בישראל 2017 - כל הפרטים

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ