כל יום מיסשייפס: מועדון חדש באלנבי

אדם הורוביץ ואהל עדן פותחים מועדון חדש באווירת מיסשייפס, במתחם הצפוף גם ככה של אלנבי־רוטשילד

נטע הלפרין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נטע הלפרין, עכבר העיר

למתחם ההולך ומתפתח של אלנבי־רוטשילד (עיין ערך: ברקפסט, מילק, פורט סעיד, קפה אירופה, ג’ימי הו, הר סיני, הקורדרוי, הדואר, קוקיס אנד קרים ויסלחו לי הבליינים אם שכחתי משהו או מישהו), עומד להיכנס בקרוב שחקן חדש: מועדון אלטרנטיבי שמוקם בימים אלו בשיתוף פעולה בין אדם הורוביץ, מבעלי הטקסידרמי, אהל עדן ושחקנים נוספים מזירת הלילה. המועדון ייפתח בפינת הרחובות אלנבי ויהודה הלוי, ומיועד בין השאר לשמש בית לליין הסמי מיתולוגי מיסשייפס.

המיסשייפס נפתח לפני שנתיים על ידי עדן ומיכאל דונייבסקי והתקיים מדי יום שישי בחללים של מועדון הברקפסט והמילק, באווירת אלקטרוניקה ואינדי רוק. במקביל, הם הפעילו בלוג מצליח שהפיץ ברבים את תרבות ההיפסטרים, לפני שבארץ ידעו בדיוק מה זה. לטענת רבים, המיסשייפס הוא גם מה שהציל את הברקפסט מתהום הסליז והמוזיקה המחרידה שאליהן הידרדר.

בשנה האחרונה ניכרו שינויים בגזרת עדן־דונייבסקי שהעידו על רצון להיות עצמאיים ולהתרחב. הם נכנסו לשותפות עם גילי סער, עדי נוימן ואחרים בבר הניילון בדיזנגוף, אך פרשו אחרי חודשים ספורים עקב חילוקי דעות. בינתיים הופסקה הפעילות של הליין בברקפסט והוא עבר להתארח בחללים אחרים, ואת מקומו בברקפסט תפס הצ’יזקייק בהובלתו של אסף אמדורסקי.

אבל לא נראה שלעדן, חיית לילה פעילה שנוטה להשתעמם בקלות, אכפת יותר מדי. "סגרנו את המיסשייפס כי נמאס לנו", מספרת עדן למה הליין מפסיק לפעול, ובאותה נשימה מבטיחה כי במקום החדש כל יום יהיה מיסשייפס. כל עוד הורוביץ לא יביא איתו את הפוחלצים, אנחנו בעניין.