דילירי בודקת: מתנות לדודה המארחת

כיסוי לאייפד עם תמונה של המשפחה, או לוח שנה ששואב את ימי ההולדת עם תמונות מהפייסבוק. דילירי בהיערכות מיוחדת לקראת החגים. כתבה שניה בסדרה

לירי הלפרין, אתר דילירי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לירי הלפרין, אתר דילירי

כל חג אותו סיפור. הן מזמינות, אנחנו בולסים וכולם נהנים. השנה, לשם שינוי, הגיע הזמן לפנק את הדודות במתנה שווה באמת לקראת ארוחות מפוצצות הכפתורים של החגים. מדור דילירי נותן לכם מרווח זמן כדי לקנות מתנות שוות באמת לאלו שבסוף ייתקעו עם הכלים. אז בחייאת, צאו כלים.

» להמלצות נוספות: אתר דילירי

עיצוב אישי של כיסויים לאייפד/טאבלט

תראו לדודה אהבה וצרו כיסוי בעיצוב אישי לאייפד. בחרו באחת התמונות של המשפחה, חשבו על ברכה ויש לכם מתנה בנימה אישית.

יתרונות: מערכת העיצוב של האתר פשוטה להתעסקות גם לטכנופובים. חסרונות: למרות הפשטות מדובר בהתעסקות שלוקחת לפחות שעה. אבל היי, אם היא יכולה לשבת על הממולאים שעות, גם אתם יכולים.מחיר: 50 דולר ו-20 דולר משלוח. ניתן להשיג ב: Medge

צפו בסרטון להבין כיצד מעצבים:

מעמד לסירים חמים - "Hotman"

תעזרו לדודה שלכם להכניס קצת הומור לסידור השולחן. כשרגליו מקופלות וידיו מושטות כלפי מעלה, מעמד הסירים "Hotman" מגן על השולחן והשיש מכלים חמים. על הדרך, הוא כנראה יעלה כמה חיוכים סביב השולחן.

יתרונות: אפשר לתלות את האיש החם במתלה וו. חסרונות: סדיסטי משהו?מחיר: 88 שקליםניתן להשיג ב: gadgetshop

תחתית לסירים חמים עם טוויסט ("gadgetshop")

לוח שנה עם תאריכי לידה ותמונות מהפייסבוק

אפליקציית פייסבוק ששואבת תאריכי ימי הולדת של חברים ומשפחה יחד עם תמונות ומציבה אותן בהתאמה בלוח שנה שבאפלקיציה. בסוף התהליך שולחים להדפסה ויש לכם מתנה. למרות שתפקידה הבסיסי של הדודה הוא לזכור ימי הולדת, תהפכו לה את החיים לקלים.

יתרונות: אפשר לשתף און ליין את בני המשפחה והחברים בזמן שאתם יוצרים את האלבום. חסרונות: למרות הכל מדובר באפליקציה. לפני שאתם שולחים להדפסה, תאלצו לבצע עבודת סינון. מחיר: 50 שקלים. איסוף עצמי בחינם מהברזל 32, רמת החייל או בדואר רשום ב-19 שקלים.ניתן להשיג ב: "פיק א בוק"

לוח שנה אישי עם תאריכי לידה ותמונות מהפייסבוק. ("פיק א בוק")

מטען עם תאורה משתנה המטען המאיר של חברת Dexim היא מתנה דקורטיבית ושימושית לאייפון, אייפוד או אייפד. המטען מעניק תחושה שניתן לראות את החשמל זורם למכשיר בזמן אמת. הזרם הופך לאיטי יותר ככל שהבטרייה מתמלאת והאור מפסיק לחלוטין כשהבטרייה הוטענה במלואה.

יתרונות: מתנה שעוזרת לחסוך בחשמל ונותנת שיק מגניב לעיצוב המשעמם של המטענים. חסרונות: עם האור שהכבל מפיץ, יכול להיות שהדודה עוד תקלל אתכם בלילה. מחיר: 20 דולרניתן להשיג ב: ebay

צפו בסרטון המדגים כיצד הכבל מאיר:

וודקה חדשה בטעם דבש

במקום להיות יפי נפש ולהגיע עם עציץ מסכן ביד או עם ספר לא קשור, צאו מגניבים ותופיעו במפתן הדלת עם בקבוק וודקה סטוליצ'נייה קפוא. הקיץ השיקו את הסטולי המוכרת בטעם דבש, אז תוכלו לרכב על הגל של ראש השנה. בינינו, וודקה תחליק לכם את השיחות חולין הרבה יותר טוב מתפוח.

יתרונות:
חסרונות:
מחיר:
וודקה סטולי בטעם דבש ("צילום: שיר אדיבי")
» להמלצות נוספות - בקרו באתר דילירי !