ג'ירפות ופיסוק רחב יופיעו במסיבת יום ההולדת של קול הקמפוס

המסיבה השנתית של תחנת הסטודנטים תערך ב-14 בדצמבר במועדון הבלוק בתל אביב. עוד ישתתפו: אלקטרה, תומר יוסף, רדיוטריפ, אורי בנקהלטר ואחרים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

כמדי שנה, קול הקמפוס, תחנת הרדיו של ביה"ס לתקשורת במסלול האקדמי של המכללה למנהל, חוגגת יום הולדת במסיבה ענקית. המסיבה, לכבוד יום הולדת 17, תתקיים במועדון "הבלוק" ביום שישי, ה-14 בדצמבר, על פני ארבע רחבות.» כל הפרטים והליינאפ המלא החידוש המשמעותי השנה בא בדמות במת הופעות של נפולאון (לאון פלדמן), שתמוקם בסקוואט ותפעל לאורך כל הערב. על הבמה תשיק להקת פיסוק רחב את אלבומה החדש "מבוסס על סיפור אמיתי", הג'ירפות יופיעו בג'אם חד פעמי, תמיר מוסקט, תומר יוסף, איתמר ציגלר ואורחים יג'מג'מו גם הם ואת הלילה תסגור להקת אלקטרה. ברחבה המרכזית יתקלטו רדיוטריפ, Margoza crew, אנשי הלייבל Raw tapes, וולטר (טבק), אורי בנקהלטר וחברי נבחרת קו 106. ברחבות הנוספות ינגנו שדרני התחנה סטים שיתחילו מFאנק וגרוב ויגיעו עד אינדיטרוניקה והיפ הופ.

האלבום של פיסוק רחב הוא הרליס הרביעי בסדרת חרקה, והוא הוקלט באולפני התחנה במשך יומיים עמוסים, במסגרת התכנית " נפולאון" של לאון פלדמן. על ההקלטות, המיקס והמאסטרינג אחראי אורי "מיקסמונסטר" ורטהיים. האלבום הסופי מודפס במספר מוגבל של עותקים פיזיים, ומוצע להורדה חינמית באתר התחנה. 200 הראשונים שיגיעו למסיבה יקבלו עותק פיזי במתנה.