האימפריאל קוקטייל בר הוא הבר הטוב של השנה

בתוך בית מלון, בחלל המסוגל להכיל עשרות אנשים בלבד ועם קונספט שהולך עם איכות עד הסוף - האימפריאל קוקטייל בר ניצח את כולם וקטף את תואר בר השנה של 2013

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ללא ספק, 2013 הייתה השנה של האימפריאל קוקטייל בר. כבר מיום פתיחת המקום, הבר ניצב במרכז תשומת הלב של חיי הלילה ומאז הוא מתחזק באזז תמידי ומפרגן. מבלי להיכנע לתכתיבי המיינסטרים, האימפריאל הלך על קונספט אקסלוסיבי ובלתי מתפשר - בין אם בהצבת הקוקטיילים במרכז במקום הבירה, בחירת חומרי גלם איכותיים אשר מתומחרים בהתאם, מקצועיות העובדים, עיצוב המקום באווירת שנות ה-50 והתאמת המוזיקה; אתם בחרתם - האימפריאל קוקטייל בר הוא בר השנה השלכם.

» פרסי עכבר העיר - לרשימת הזוכים המלאה» פרסי עכבר העיר - בר השנה

בשנה בה הברים השכונתיים, המגה ברים או ברים בשיטת הצמידים כמעט והשתלטו כליל על חיי הלילה, האימפריאל הלכו על קונספט הפוך שנותן דגש לאיכות. "השנה האחרונה היתה מדהימה. ההיענות של הקהל למוצר היתה גבוהה בהרבה ממה שחשבנו", מספר בר שירה, מהבעלים וברמן במקום. "הבנו שהקהל ממוכן למוצרי קצה, מתוחכמים, פחות נגישים ופחות מתוקים. הוא רק צריך להרגיש שיש לו על מי לסמוך והוא מסכים להיפתח להמון טעמים חדשים ומיוחדים. אפשר להגיד שההיענות של הקהל דחפה אותנו ליצור משקאות מתוחכמים ומאתגרים יותר, עם פחות דגש להתאים אותם לטעמים פופוליסטיים".

בר השנה שלכם. אימפריאל קוקטייל בר (צילום: רננה הלפרין)

אתם רואים שינוי בתרבות השתייה בשנה האחרונה?"אנחנו חושבים שהרבה השתנה בתרבות השתייה, זה לא סוד שהמילה 'קוקטייל' נהייתה סקסית בשנה האחרונה, בעזרתנו או בלעדינו, ולכל בר או מסעדה יש היום תפריט קוקטיילים מושקע. אנחנו רק מקווים שהמגמה תתחזק, שהקהל ידרוש, שהאיכות תעלה ושיהיו יותר חבר׳ה צעירים שירצו לראות את העבודה מאחורי הבר כקריירה וירצו להתמחות בתחום. אנחנו נתמוך בכל אחד ואחת כזו באופן אישי".

מה אתם חושבים גרם לכל כך הרבה אנשים להצביע לכם?"אנחנו לא יודעים כמה הצביעו לנו, אבל שמחים על כל אחד ואחת ומעריכים אותם, ואנחנו שמחים מכל אחד שיוצא מהמקום שלנו עם חיוך יותר גדול מזה שאיתו הוא נכנס, ומתנצלים בפני כל אלו שלא יכולתנו להכניס כי לא היה לנו מקום עבורם".מה מצפה לנו בשנה הקרובה? "מבחינתנו שהשנה הקרובה תמשיך באותה מגמה, שנמשיך לייצר עוד משקאות חדשים ומרגשים, שנלמד טכניקות חדשות ושנצליח לגעת בעוד אנשים. בהמשך השנה מחכה הפתעה נוספת מבית אימפריאל.. אבל עוד קצת מוקדם מדי כדי לספר".