צמרמורת: התדר נפתח מחדש

התגעגתם? אז הוא חוזר. אותו מיקום, אותה אווירה וליין אפ שיגרום לכם להזיע. התדר פותח את שעריו לעוד קיץ שמח. אנסמבל בת שבע מגיעים לאירוע פתיחה גמיש במיוחד

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

התדר חוזר בפעם חמישית ומתיישב בבית רומנו בתל אביב. המיקום של הפופ אפ בר אמנם לא השתנה משנה שעברה, אבל העונה הקרובה צפויה להיות חמה מתמיד עם הופעות חיות, תקלוטים והפתעות נוספות. עד שהליינאפ המלא יפורסם, אפשר לרכוש כרטיסי טיסה לפולין ולשריין שלושה ימים של שידורים בפסטיבל התרבות היהודית בקרקוב עם דיג'ייז פולנים וישראלים. כמיטב המסורת שהחלה לפני שנתיים, התדר בקרקוב יפעל בסוף השבוע הקרוב (27-29.6) ויכלול כוכבים מקומיים כמו כלבתא, רד אקסס, מוסקומן ושלומי זידן ופולנים לוהטים Soul Service, MLDVA ו- Teielte.

חוגגים מחול. תדר (צילום: בן פלחוב)

באירוע הפתיחה החגיגי ישיק אנסמבל בת שבע את FLOCK, במסגרת ערב רקדנים יוצרים. השנה זו הפעם האחת עשר שהערב בו עשר יצירות אישיות ויצירה משותפת אחת לכולם עולה על במת סוזן דלל. רגע לפני הפרימיירה הגדולה, יגיעו רקדני האנסמבל לג'אם לייב ברחבה הלא שגרתית בתדר וישיקו את הוידאו שנוצר במיוחד לקראת הערב. על העמדה יעלו שלושה דיג'ייז שיביאו לכם את הגרוב- כהן ביטס, גאלו וולטר. במקום תפתח מכירת כרטיסים אקסקלוסיבית להופעות עצמן בסוזן דלל ב-55 שקלים.

» תדר - לפרטים נוספים