פסאז' איירליינס: המסיבה שתיקח אתכם רחוק

בתקופה שבה כולם מפנטזים על בריחה המונית לחו"ל, יש אלטרנטיבה מקומית, זמינה ובטוחה. המועדון התת קרקעי ממשיך במסורת החודשית של ליין הפסאז' איירליינס עם מסיבה תימנית והופעה של לירון עמרם

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

הפסאז', שנפתח לפני שנה בין חנויות של ספרים ברוסית ושמלות נשף עם סטייל טורקי על ידי אנשי רדיו E.P.G.B לא מפסיק להתחדש, ומצרף לשורת האירועים העמוסה שלו ליין חדש בשם "פסאז' איירליינס".

» המסיבות בסופ"ש הקרוב» המקומות הבטוחים לבליין תחת אש

המסטר מיינדס מאחורי המועדון האקלקטי, שואפים להקל על בליינים תל אביבים מרוששים שלא עמדו בתור הבידוק הבטחוני של נתב"ג יותר מדי זמן, ומשגרים אותם לחו"ל פעם בחודש, ביום שבת. בכל מסיבה הליין מתמקד ביעד אטרקטיבי אחר בעולם עם מופע פותח שנע מתקלוט ועד מופע בורלסק, והופעה מרכזית לפי נושא הערב. המרחב המודולרי משתנה בהתאם למדינה הנבחרת עם עיצוב מפתיע על רקע בתי העסק הסגורים. המטבח רוקח מנות חד פעמיות ברוח מסורתית והאלכוהול מטשטש, כשהרעיון הוא ליצור חוויה שלמה וסוחפת במקום לבהות בדיג'יי על הבמה.

חו"ל בלב אלנבי. פסאז' איירליינס (צילום: גיא נחום לוי)

אמנם בשבוע האחרון פחות אנשים יוצאים לחגוג, אבל המפיקים מסרבים להכנע למצב הבטחוני העגום, ולשקוע בדיכאון. אחרי שמונטי פיורי והבטי ברס כבר הספיקו להופיע בערבי הקונספט, בשבת הקרובה המסיבה תעצור בתימן עם הופעה של לירון עמרם. המוזיקאי שגדל בתוך עולם המוזיקה התימני, משלב את הסאונד הייחודי עם ביטים אקלטרוניים וגרוב אפריקאי. הוא והפנתרים השחורים יעלו על הבמה עם חומרים מקוריים ויעודדו את הקהל שבכל זאת מחפש מעט אסקפיזם. עדי קיסר והקטיק יתקלטו, תם אהרון יעשה סטנדאפ, מיני בצקים יוגשו לקהל הרחב ונגלה מה הם קוקטיילים תימניים. יהיה שמח.

» פסאז' - אלנבי 94, תל אביב