איך עושה צל: פלייליסט נעים לימים קשים

תנו לחיות לעזור. וגם לתינוקות. וגם לראפרים לשעבר. סרטונים ויראלים הם כל מה שתצטרכו כדי להתחיל עוד יום בתקופה עצובה, עם חיוך וקצת שמחה בלב. תנו לאופטימיות לנצח

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

כן, כן, אי אפשר להגדיר סרטונים ויראלים ביוטיוב כשיא התחכום או פלא תרבות, אבל כמו שיגיד לכם כל דיכאוני לשעבר - אין כמו חיות מתוקות, תינוקות קטנטנים ושאר יצורים רכים כדי לחמם את הלב בזמנים קשים. אז בין מהדורה למהדורה ועוד מבזק עצוב, קחו הפוגה לטובת צפייה בדברים נעימים יותר.

» אל תסתפקו בחיות אונליין - אמצו חבר אמיתי» אמש במלחמה: 15 אלף איש דורשים תשובות

מיץ פטל

הארנב מסיפור הילדים האהוב התגלגל לאינטרנט. הוידאו הפך מזמן לויראלי, ולא סתם - יש משהו שובה לב באופן שבו היצור הפרוותי מתאמץ לאכול את הפטל ועומד במשימה תוך כדי נעיצת מבטים מופתעים, קולות לעיסה מתוקים להפליא ולכלוך השפתיים במיץ האדום. לא תוכלו להסיר את המבט.

קיפוד יום ההולדת

הפתעה גדולה צפויה למי שעוד לא נתקל בסדרת המכרסמים המפונקים בערוץ היוטיוב Hello Denizen. הקיפוד חוגג יום הולדת עם קישוטים ומאפים שהותאמו במיוחד לגודל שלו ושל חבריו. המוזיקה הרומנית ברקע, האסתטיקה וגודל המאמץ שנדרש מהמשוגעים שחשבו על הוידאו, יוצרים סרטון מעורר פליאה. בסופו של דבר, אוכל קטנטנן מבטא אהבה גדולה.

תינוקות ונפיחות

לא ברור אם השיעמום או המחסור בשעות שינה הם אלה שמעבירים את הורי התינוקות המצולמים על דעתם, מה שבטוח - התוצאה מפילה מצחוק. ערוץ ביוטיוב ליקט סרטונים של הורים עושים קולות של נפיחות ליד הילדים (מפתיע מאוד לגלות כמה כאלה יש), שנבהלים ומגיבים בצורה קיצונית. הפרצופים ההמומים יגרמו לכם לשכוח מהכל הרוע מסביב.

סנסציה ושמה בו

שלוש דקות שימתיקו את היום עם המיטב של BOO. הכלב שנראה כמו הכלאה בין דב ובובת פרווה, לא ישאיר אף אחד אדיש כשהוא מקפץ, משחק עם צעצוע צייצני או סתם לובש סינר.

הצל משנה כיוון

אחרי שפילג את העם וגרר אספסוף זועם להפגנה אלימה בתל אביב כדי לעורר את הקריירה שלו מתרדמת, הצל מנסה לעשות קאמבק נוסף בעמוד הפייסבוק "הצל עושה דברים חמודים". אנשים טובים מנסים לגרום לראפר להביע חרטה, ומזמינים אותו ואת האריות שלו לעזור לזקנות לחצות את הכביש ולשגר חיצי אהבת חינם. למרות הכל, מומלץ לחכות עם הליטופים.

הוא פיל עכשיו. מתוך הצל עושה דברים חמודים בפייסבוק