אושר אינסטנט: פלייליסט מתוק לימים קשים

חתולים, כלבים, קיפודים וילדה מוכשרת אחת. חמישה חשבונות אינסטגרם מתוקים במיוחד, שיגרמו לכם לחייך בימים מרים

שלי פלדמן, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלי פלדמן, עכבר העיר

בזמן שפיד הפייסבוק או הטוויטר כבר לא משמש מקום לאסקפיזם ראוי, באינסטגרם עדיין אפשר למצוא קצת שקט. בין סלפיז מחדר המדרגות וחבילות שי לחיילינו האמיצים, מתחבאים גם חשבונות חמודים שיגרמו לכם לחייך, גם כשהמצב בחוץ לא מספק שום אופציה כזאת.

» אל תסתפקו בחיות אונליין - אמצו חבר אמיתי» יוטיובים משכיחי אזעקות

חתולים הם גזע עליון

הכוכבים הגדולים ביותר באינסטגרם, לצד כפות רגליים בחול, הם ללא ספק החתולים. החל מתמונות חתולים מזמדנות שכולנו מעלים, עד לפרופילים מפורסמים כמו של באב הקטנה, קולונל מיאו זצ"ל או מארו. הרשו לנו להכיר לכם חתול חדש - Wheat. החתול הג'ינג'י החתיך הזה, נוהג להופיע בתמונות נקיות על רקע לבן ומינימליסטי, כיאה ליפני אמיתי. פשוט תסתכלו על הפרצוף הזה ואנחנו בטוחים שתכבשו בקסמו במהירות.

זה כלב או דובי?

באינסטגרם אין רק חתולים, אם אתם שייכים לז'אנר חובבי הפודלים, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתעלם מהחשבון הזה. בעצם, גם אם אתם לא ממש מחובבי הכלבים האדוקים, יתכן שאנדרו - הפודל הגמדי, החום והחמוד הזה, שמזכיר יותר מהכל דובי קטן ושעיר, יקנה אתכם. אזהרה: אם אתם לא בקטע של להגיד "יווווווו!" בקול גבוה, מומלץ להתרחק.

מסביב לעולם עם קיפוד אחד

בידי הוא אחד הקיפודים הכי מפורסמים בעולם, כן - אפילו יותר מקיפי. ישנם עוד כמה חשבונות קיפודיים מתוקים להפליא, אבל לדעתנו בידי מנצח. חלק מזה בגלל העובדה שהוא מטייל מסביב לעולם ומצולם בכל מיני פוזות ומקומות אקזוטיים שרבים ממנו יכולים רק לחלום עליהם. חוץ מזה, הוא ממש, אבל ממש מתוק.

מתיקות עם אג'נדה

אם כבר חיות קטנות, למה לא צ'ינצ'ילה? מר בייגל המתוק הוא צ'ינצ'ילה עם אג'נדה. בתיאור הפרופיל כתוב "הגידו לא למעילי פרווה" ו"אמצו במקום לקנות". התמונות עצמן מתוקות להפליא ויגרמו לכל יום אפור להפוך למואר שוב לאחר שמביטים בו לרגע, במיוחד כשהוא מצולם עם עגלת הקניות הקטנה שלו או כשהוא מחזיק שלט פצפון.

פשניסטה מנייר

עובדה ידועה היא שכלבים וילדים כובשים את כולם, והילדה הזאת הצליחה לכבוש את ליבנו לפני זמן מה ולא מפסקה להקסים ולהרשים. בכל יום עולות תמונה או שתיים של מייהם (כך אימה קוראת לה באינסטגרם), עם מיטב אופנת הנייר שמושפעת מכל מה שקורה סביבה - פרסי אוסקר, סרטים מצויירים ואפילו סתם ג'ירפה. לאחרונה החלה להשקיע גם בבדים מדי פעם, בזכות חומרים ובדים שקיבלה מאנשי שיווק מהירים.