חדשות לילה: LEO נפתח מחדש

עומר גרשון וגילי קצנלנבוגן סגרו את ליאו חודש אחרי שנפתח בגלל המצב בדרום. עכשיו הם פותחים את המקום מחדש עם המון חידושים והפתעות. נחמה לסוף הקיץ

יוליה ניקנקין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יוליה ניקנקין, עכבר העיר

המלחמה התורנית בדרום הארץ הפכה את מה שאמור היה להיות קיץ חם, מלא בייבואים מרשימים מחו"ל, מסיבות ושאר בילויים באוויר הפתוח לתקופה מייגעת של שהייה בממ"ד. מלבד הנפגעים הברורים בדרום הארץ, המצב הקשה ערער את מצב הרוח, וגבה את קורבנותיו גם במקומות מרוחקים יותר.

LEO, הבר בעל האופי האירופאי שנפתח רק ביוני השנה על ידי קרובי המשפחה ואנשי הלילה עומר גרשון (החתול והכלב, ויסקי א-גו-גו) וגילי קצנלנבוגן (גת רימון, אביגדור), כבר הספיק להיסגר. המקום הפסיק את פעילותו בסוף יולי למשך שבועיים בעקבות המלחמה בעזה, כשהשניים בחרו לא להתעלם מהמצב, ולא להמשיך בשגרת הבילויים בזמן שעסקים ואנשים נפגעים, אך הבטיחו לחזור עם הפתעות ותוספות מיוחדות.

חוזרים עם חידושים. הודעת הסגירה של ליאו (צילום: מתוך האינסטגרם של עומר גרשון)

בינתיים הרוחות נרגעו, ובעוד אנחנו ממתינים בין הפסקת אש אחת לאחרת, השניים עמדו בהבטחתם, ואתמול הודיע גרשון באינסטגרם שהמקום נפתח מחדש עם תפריט עדכני ואפילו פסנתר כנף מפואר.

שיק פריזאי. פסנתר כנף בליאו (צילום: מתוך האינסטגרם של עומר גרשון)

LEO הוא פרי שיתוף פעולה נוסף של גרשון וקצנלנבוגן בעקבות הצלחת הבר במלון בראון. הבר מחולק לשתי קומות שמשלבות אווירה נוסטלגית עם תמונות משפחתיות ישנות וסטייל של ביסטרו פריזאי, שתפס חזק בסצנת הלילה התל אביבית. בקומה התחתונה הגדולה יוגשו קוקטיילים עדכניים ותפריט שכולל דגים נאים ופירות ים, ובעליונה, האינטימית יותר, אפשר לשבת אצל הברמנים המיתולוגיים אדי ניומן (זנזיבר, אונמי ונורמה ג'ין) ודני שניידר (שניידר).

» LEO - נחלת בנימין 52, תל אביב