אילונה אברמסון והללי עמיעד, עכבר העיר

זה לא סוד שחיי הלילה של תל אביב עוברים שינוי כל תקופה. כמו החורף, גם הניכור, הקור והאפלה מפנים את מקומן מהרחבות לטובת אווירת הפאן שהקיץ טומן בחובו. אם גם לכם נמאס מפרצופים קשוחים ששקועים באייפונים במקום לנענע את הישבן, הרימו צ'ירס לפשטות והשמחה, כי יש הרבה מזה בדרך - מתענגים עם סוליקו שמתאחדים לערב חד פעמי ונוסטלגי מהימים בהם הכיף שלט בשכונה, עוברים בליין האינדי שינקה את המניירות מרשימת האיבנטים שלכם, ומקנחים בגרסת פופ אפ צבעונית לבר שיודע דבר או שניים על בירות. מסלול השיכרות מחשב מסלול מחדש, מתחילים.

»מיקה אבני מביאה את כל הבנים לחצר» ברים תחת כיפת השמיים» חדשות לילה: מרימים דרינק גרוזיני» מסע אל ברזי הבירה הוותיקים בעיר» המדריך לבירות הבוטיק הישראליות» חיית לילה: הבעלים של הברוט חושף הכל» הבר שלא באים אליו כדי לשתותרושטילד בשוק: ביר בזאר נוחתים בפינה

ביר בזאר, כמו שמרים של בירה, לא יודעים מנוח. אחרי שהניפו דגל בשוק הכרמל (פעמיים!), הם ממשיכים להשתלט גם על האזור המתורבת ביותר בעיר, עם בר פופ אפ חדש ליד הבימה. המקום עתיד לשכר את הרדיוס התיאטרלי למשך שישה חודשים, עם ווייב שמח, קליל ולא מחייב, שמשלב בין אווירת החמארה מהסניף בישכון לבין המגניבות של הבאסטה בשוק הכרמל. את המדרכות בפינת הרחובות יקשטו ארגזי ישיבה וגם כמה מקומות על הבר, שיידאגו לכם לחוויה לא בורגנית בעליל. נשנושים ליד הדרינק תוכלו להזמין ממסעדת מלגו ומלבר, שמשתפים פעולה עם אצולת הבירה המקומית.

ביר בזאר - שדרות רוטשילד 142 (פינת מרמורק) תל אביבהשוק הגיע לרוטשילד. ביר בזאר (צילום: גל שגיא)לא ציפינו: הקאמבק המרענן של סוליקו בתקופה שלפני שכל ילד עם קונטרולר קרא לעצמו דיג'יי, הסתובבו במועדוני תל אביב ארבעה מופלאים שאמנות הזזת הישבנים זרמה אצלם בדם. האגדה מספרת שכל מסיבה שאירחה אותם על העמדה עלתה בלהבות, ואפילו קרולינה לא הצליחה בפני הקסם שלהם לעמוד. בצהרי שישי הבא, ה-24.6, יגיעו סאבו, שימי סוניק ורוב לסובב תקליטים בחצר של ההוסטל 51, וייתנו לנו טעימה מהימים שחרוטים בלבנו הנוסטלגי ומוחינו השיכור. הכניסה חופשית, הווייבז עליכם. מתי: 24 ביוני, 12:00 בצהרייםהוסטל 51 - יהודה הלוי 51, תל אביביש יש, סוליקו בסטלה. מסע בך מ-2004:

שוב האינדי כאן: ליין מסיבות חדש בלבונטין 7

עוד מסיבת טראפ, עוד ניינטיז, עוד דיפ האוס שחופר לכם את הנשמה? קחו אוויר, אינהיילר מגיע להציל אתכם. אם גם אתם משתוקקים לקצת יותר אינדי בלילות שלכם ולפחות פוזה בליינית, צמד הדיג'ייז אורון לוי ודורי ימין מוכנים לפנק אתכם במנה גדושה של כל מה שטוב - מהיפ הופ אלטרנטיבי, דרך רוק בריטי ועד האלקטרופופ. "החזון זה לייצר בעיר ליין מסיבות לא בנאליות, והוא נוצר מתוך הרצון האישי שלנו לרקוד למוזיקה שאנחנו לא זוכים לשמוע בדרך כלל במועדונים. דברים שהם לאו דווקא הסינגלים החרושים ושאר הלהיטים" מספר לוי. מסיבת ההשקה לליין תתקיים בשבוע הבא, 24 ביוני, ואפילו העמוד המפורסם של הלבונטין מתרגש. כרטיסים בקופה - 30 למקדימים, 40 למאחרים. מתי: 24 ביוני, חצותלבונטין 7 - לבונטין 7, תל אביבגם הם כבר שמעו מה הדיבור. Foals - Inhaler: