"יבנה": כשאנשי הכולי עלמא משלבים כוחות עם חצי סצנה

מה קורה כשהאנשים שעומדים מאחורי המקומות הכי חמים בעיר משלבים כוחות ופותחים מקום חדש? התשובה נראית שמחה וטעימה במיוחד, עם השפעות מאייל שני

איתי פת-יה, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יבנה בר
הבייבי החדש של קודקודי הלילה בתל אביב. יבנהצילום: תום מלניק
איתי פת-יה, עכבר העיר

מרגישים את זה? גם אם תתעלמו מהימים השמשיים שפוקדים אותנו בסוף פברואר, מה שגורם לנו להרגיש שהקיץ מתקרב הוא החזרה של סצנת הלילה לחיים. אחרי שנת חורף ארוכה בה לא קרו יותר מדי חידושים בעולם הגוד טיים, אנחנו מוכנים לקבל לחיינו שחקן חדש שנשמע כמו הבטחה גדולה. המקום החדש שנפתח בימים אלה באזור הכי נחשק של תל אביב, הוא לא רק בר, אלא גם מקום שיציע חוויה קולינרית מעניינת לצלילי הדיג'ייז הכי מעודכנים בעיר - בקיצור, וואן סטופ שופ של פאן, פרי יצירתם של כמה מקודקודי הלילה המוכרים בתל אביב.

» מסיבות פורים 2017: המדריך המלא
» חיית לילה: מהנדס החומרים של האימפריאל
» 10 ברים שיעשו לכם חורף מושלם בתל אביב
» מדור לילה של עכבר העיר

תגידו יפה שלום ל"יבנה", יוזמה משותפת של קפטנים מהכולי עלמא, הוסטל 51, בית מעריב, קלרה, בוטלג, ושלוותה. הבר החדש קיבל את המפתחות למקום מהאוויטה, מועדון הגייז האגדי שסגר את המסיבה בקיץ האחרון, ועבר שיפוץ מאסיבי בחודשים האחרונים. חוץ מהרבה אלכוהול, בבר תמצאו גם תפריט אוכל שרקח אחד השותפים, גיא בן הרוש, מי שעבד בצמוד לאייל שני וניהל את המטבחים בסלון ובפורט סעיד. נמרוד קרני, מבעלי "יבנה", מבטיח בפוסט שפרסם בפייסבוק "אוכל ישראלי עם תבלון מינימלי ומדויק", ומספר כי מדי ערב תתקיים במקום תכנית אמנותית מתחלפת, עם דיג'ייז שיחליפו טיונים על העמדה בתקלוטי לייב.

אנו מכריזים בזאת. האב הגאה נמרוד קרני מזמין אתכם ליבנה:

כאמור, מדובר באחת המשבצות היותר חיות בתל אביב ונדמה היה שכבר אין מה לחדש שם, כך שיבנה בהחלט מביא רוח חדשה לאזור, כזאת שנושאת איתה ארומה חזקה של אתנול, או וויד, או שילוב של שניהם אם תרצו. היעד הבא: להביא את שב"ק ס' לאיחוד במקום.

יבנה - Yavne - יבנה 31, תל אביב

ערב ביבנה, כלומר בתל אביב: