רותה קופפר

אנדי רוני, שהגיש במשך יותר משלושים שנה פינה במגזין החדשות הטלוויזיוני "60 דקות", מת בשישי בלילה בניו יורק בשל סיבוכים מניתוח שעבר באחרונה. הוא היה בן 92 במותו. בפינה שכתב והגיש עד לפני חודש, תיאר רוני את הדברים המוזרים בעולם.

רוני, בעל טור עיתונאי שפורסם בעיתונים רבים בארצות הברית, שוחח רבות על עניינים חדשותיים, אך הוא הקדיש את הפינה השבועית שלו גם לבגדים ישנים בארון שלו ולשמות בעלי החשיבות העצמית של הבנקים. את הפינות ב"60 דקות" החל להגיש ב-1978 וזכה עליהן לאורך השנים בארבעה פרסי אמי. "כנראה יש לי יכולת לכתוב מה שרבים חושבים", אמר פעם.

אנדי רוני

במשך שנים רבות "60 דקות" היתה התוכנית הכי הפופולרית בשידורים האמריקאיים והפינה של רוני היתה חלק מהתפריט הקבוע של יום ראשון בלילה. "אין מלים לתאר את תרומתו העצומה של אנדי לעולם העיתונות והשפעתו - כעמית וכחבר - על כולנו ברשת סי-בי-אס", אמר מנכ"ל הרשת לסלי מונווס. ג'ף פאגר, יו"ר חטיבת החדשות של סי-בי-אס ומפיק בכיר של "60 דקות", אמר כי "קשה לדמיין את התוכנית ללא אנדי. הוא יחסר לנו מאוד". בטור האחרון שלו כתב רוני שחי חיים ממוזלים יותר מאחרים. "הלוואי שהייתי יכול לעשות את זה לעד. אבל איני יכול", כתב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ