למה "מד מן" היא סדרה משעממת סוג ב'

מה הצרה הכי גדולה עם "מד מן"? - ולוקח זמן להבין את זה כי "מד מן" היא סדרה טריקית ומתוחכמת - היא אמנם מתחזה לסוג א', אבל לא מספקת אפילו את הסחורה הטובה, הבטוחה וההוגנת של סוג ב'

תמר גלבץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תמר גלבץ

"מד מן" היא סדרה משעממת. לא סתם משעממת, משעממת רצח משעממת, עד כדי כך משעממת.

זו לא איזו חוכמה הכי גדולה לצאת עם התובנה הזאת מהארון דווקא כעת, כש"מד מן" קורסת אל תוך עצמה כמגדלי התאומים והופכת לאבק. אבל לי, בי נשבעתי, היא נראתה משעממת כקבר גם לפני עונה ושתיים ושלוש. משעממת שממש למות משעממת.

ולא רק שהיא משעממת רצח, היא גם לא עושה את העבודה. תכל'ס. כי כמה שתנסו לשכנע אותי שסדרות זה הקולנוע החדש, וסדרות זה הספרות החדש, וכמה שתטרטרו לי, בהתנצלות או שלא, שאתם כבר לא מי יודע מה קוראים כי אתם רואים הרבה טלוויזיה, מושקעים חזק ב"משחקי הכס", שהיא ממש סוגה עילית נו דאוט (לא ראיתי רבע פרק, אבל שיהיה), אשיב בחזרה חד, חלק ונחרץ: סדרות טלוויזיה זה לא קולנוע. סדרות טלוויזיה הן גם לא ספרות. בטח ובטח שלא ספרות. כן, אני אדם מיושן, קיל מי נאו. סדרות טלוויזיה זה אחלה אבל סדרות טלוויזיה הן רק סדרות טלוויזיה. סדרות טלוויזיה, ואני בעצמי רואה אינסוף כאלה כל לילה ולילה כל הלילה, הן רק בידור. סדרות טלוויזיה זה סיפוק מיידי. זה זבנג וגמרנו. סדרות טלוויזיה, בכל הכבוד, ואני רוחשת אין־קץ, זה עניין פונקציונלי. ותו לא.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ