סתיו סטרשקו: "לא חשבתי שב-2018 אצטרך להסביר מה זה טרנסג'נדרית"

הדוגמנית והשחקנית הטרנסג'נדרית התארחה בתוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' ונשאלה על הרגליה המיניים. "סתמו לי את הפה כדי לשאול את השאלות המפגרות האלה", אמרה ל"הארץ"

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתי שטרן
איתי שטרן

"אני מקווה שהראיון הזה לא ייתן לגיטימציה לשאול נשים טרנסיות ברחוב שאלות כמו ששאלו אותי", כך אמרה היום (ראשון) הדוגמנית סתיו סטרשקו ל"הארץ", בתגובה לראיון שנערך עמה בתוכנית האירוח של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ', "אופירה וברקוביץ'", המשודרת בקשת.

בראיון, שהתקיים ביום שישי האחרון, שאל ברקוביץ' את סטרשקו האם היא מקיימת יחסי מין עם גברים או עם נשים, והאם העובדה שלא עברה ניתוח לשינוי מין משפיעה על העניין. אסייג מצדה שאלה האם סטרשקו מתכוונת להישאר אשה או שמא תהפוך לגבר בהמשך. "מטרת הראיון, כפי שהציגו אותה בפניי, היתה לקדם את הסרט שצילמתי הקיץ ולדון בקריירת הדוגמנות", הוסיפה סטרשקו, שהצטלמה לקמפיינים בינלאומיים רבים ומככבת בימים אלה ב"הנשף", סרטם החדש של שרון מימון וטל גרניט. "הם ציינו בתחקיר המקדים את הקמפיינים שעשיתי בשנה האחרונה ואת הדברים שאני עובדת עליהם בזמן הקרוב. לא דיברו איתי על דברים אישיים. לא חשבתי שבשנת 2018 אצטרך להסביר למנחה בתוכנית טלוויזיה מה זה טרנסג'נדרית ושאשאל עם מי אני מקיימת יחסי מין — זה באמת טמטום".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ