תנו לערוץ 20 לשדר את ה"ראיון" עם יגאל עמיר. השקפת עולמו הרי מקובלת על מגישיו

זה לא המקום למלמל משהו על גבולות חופש הביטוי או לדרוש כי ייפתחו הליכים נגד ערוץ 20. שישדרו למשוכנעים, ואולי יצליחו להעלות את שיעורי הרייטינג האפסיים שלהם

אריאנה מלמד
אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריאנה מלמד
אריאנה מלמד

את תגובת הרוצח לא ניתן היה להשיג, מסיבות מובנות, אבל זה לא מה שיפריע לערוץ 20 לשדר הערב (ראשון) שמועות מגוף שני ושלישי מ"מקורביו". המון מקורבים שוחרי טוב יש ליגאל עמיר, מתברר. המון אנשים לא מאמינים כי רצח את יצחק רבין — 40% מן הישראלים, לפי סקר של "מאקו" מהחודש שעבר.

זכותם לדעת את האמת. הטיזרים ששיחררו פרנסי הערוץ לעיתונות מגלים שהרוצח מודה שוב, והפעם בלי אימת בית המשפט, כי הוא זה שירה ורצח. בעצם, זה לא כל כך משנה. רק 47% מן הישראלים סבורים כי יגאל עמיר גרם נזק כלשהו למדינת ישראל — כך על פי סקר של "מעריב", גם הוא מהחודש שעבר, שנערך לרגל יום השנה ה–23 לרצח. 19% מאמינים כי הרצח הועיל למדינת ישראל, ובהם יימצאו ודאי צופים לא מעטים של ערוץ 20. אלה מוכנים לראות סרטונים שבהם שמאלנים מוצגים כשרצים, או לצפות בנעשה באולפני שידור שאין בהם דריסת רגל לערבים או ליהודים שאינם אורתודוקסים, וגם לא לנשים באירועים כגון הילולת הרש"בי במירון, שבה רק גברים הורשו לשיר באולפן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ