מיכאל שמש הוא לא שופר של אף אחד

הוא גדל בבני ברק, השמיני מבין 12 אחים במשפחה חרדית, צרך בסתר חדשות באינטרנט והסתיר את גיוסו לגלי צה"ל. מיכאל שמש, הכתב הבולט בכאן חדשות, מדבר על הדרך מתלמוד תורה למסך הטלוויזיה, על השקרים של הפוליטיקאים והאמת שלו, ומגלה איך הוא קשור להחלטה של גנץ לסגור את גל"צ

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכאל שמש
מיכאל שמש. עדיין מרגיש כמו הילד הבעייתי במשפחהצילום: איליה מלניקוב
רוית הכט
רוית הכט
רוית הכט
רוית הכט

ביום כיפור הקרב ובא ימלאו למיכאל שמש, הכתב הפוליטי של כאן חדשות, תאגיד השידור הישראלי, 25 שנה. "אני אמור לעשות עשרים וחמש ביום כיפור", הוא מציין את גילו בעברית די ייחודית שמנוקדת בסלנג עדכני וגם בכמה שיבושים חינניים, שאריות של חיים שקדמו לחיי המיקרופון והמסך שלו.

יחסית לגילו הצעיר, יש לשמש באמתחתו מנה גדושה של סיפורים וסקופים. רק באחרונה פירסם את הסיפור הצבעוני על משפחת נתניהו, ששילמה מחיר מופחת על אירוח בסוויטה המלכותית של מלון דן כרמל. הוא פירסם את דבר היעדרותם של יאיר לפיד ואביגדור ליברמן מקבינט הקורונה. הוא הוביל להשעייתו של ח"כ דוד ביטן מניהול מליאת הכנסת במסגרת תפקידו כסגן יו"ר הכנסת, לאחר שחשף שביטן ניסה להטעות לכאורה את מזכירת הכנסת באשר להצבעה של איתמר בן גביר. הוא פירסם את הביקורת התקדימית בחריפותה שמתח יולי אדלשטיין על בנימין נתניהו אחרי הרכבתה של ממשלת השינוי. והוא פירסם גם הקלטת שיחה בין השר לביטחון פנים לשעבר, אמיר אוחנה, ובין דורון ידיד, מפקד מחוז ירושלים, שבה אוחנה נוזף במשטרה על אוזלת ידה מול מפגיני בלפור ואילו ידיד מתגאה במספר הדוחות הגדול שמחלקים שוטרים למפגינים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ