אבי לוי הוא הזוכה בתחרות הבישול הטלוויזיונית "מאסטר שף"

בתום משדר הגמר שנערך אמש בערוץ 2 נבחר לוי, בן 35, מדריך נגמלים מסמים, נשוי ואב לשניים מירושלים

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

אבי לוי הוא הזוכה בתחרות הבישול "מאסטר שף". בתום משדר הגמר שנערך אמש בערוץ 2 נבחר לוי, בן 35 ומדריך נגמלים מסמים, נשוי ואב לשניים מירושלים, לאחר שגבר על המתחרים האחרים בגמר: אליהב ששון, בן 28 מראשון לציון, בעל בית אופנה לכלות ועמנואל רוזנצווייג, טייס אל על בן 48 משוהם, נשוי ואב לארבעה. לוי, שזכה ב-200 אלף שקל וקורס בישול בצרפת, נבחר לאחר שקלול קולות השופטים עם פאנל של מאה טועמים, שטעמו את כל מנות הגמר. החלקו הראשון של המשדר הודח עמנואל ואילו אליהב ואבי התחרו ביניהם בחלקה השני של התוכנית.

"מאסטר שף" היא תחרות הבישול עתירת הרייטינג של זכיינית ערוץ 2 "קשת" בהפקת גיל הפקות, וזוהי העונה השנייה שהיא משודרת. בעונה הראשונה, ששודרה לפני כשנה, גרף משדר הגמר רייטינג שיא לעשור החולף לתוכנית שאיננה משדר ספורט, ורייטינג שיא מאז שנת 2004. ממוצע משדר הגמר היה אז 36.9% רייטינג בכלל האוכלוסייה, שהם כ-1,200,000 צופים.

אף שמדובר בשיא טלוויזיוני נדיר, לא מן הנמנע כי הגמר ששודר אמש, שלו עדיין אין נתונים, גבר עליו.

נתוני העונה החולפת היו גם הם גבוהים במיוחד. ממוצע הרייטינג בעונה (להוציא תוכנית חצי הגמר ששודרה ברביעי האחרון) היה 30.8%, שהם עלייה של 8% בממוצע מהעונה הקודמת. על פי נתוני הזכיינית, למעלה מ-10,000 איש נרשמו כדי להתמודד בשלב האודישנים, ומהם נבחרו לבסוף 14 המתמודדים שהתחרו בתוכנית.

חצי הגמר של התוכנית ששודר ביום רביעי האחרון, צבר 32.3%, מנתונים שנבדקו בכלל האוכלוסייה. גם התוכנית המיוחדת לקראת הגמר, אשר ליוותה את המועמדים בביתם ושודרה בחמישי האחרון, זכתה לפי נתוני רייטינג ראשוניים שנכונים רק למשקי בית יהודיים ל-25% רייטינג.

במסגרת התוכנית נדרשים בשלנים חובבים להתחרות באתגרי בישול שונים ונתונים לשיפוטם של ארבעה שופטים - השפים יונתן רושפלד, חיים כהן ואייל שני ומומחית הקולינריה, מיכל אנסקי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ