המשבר הכספי נפתר: "משפחת סימפסון" ממשיכה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

רשת פוקס החתימה את הסדרה "משפחת סימפסון", הסדרה הוותיקה ביותר בטלוויזיה כעת והקומדיה הארוכה ביותר בטלוויזיה, לשתי עונות נוספות - כלומר לעונה 24 ו-25. הארכה זו בחוזה תביא את מספר הפרקים של הסדרה ל-559. זאת לאחר שהשחקנים המדבבים את הדמויות הסכימו להפחתה ניכרת בשכר שלהם.

לפי האתר דדליין הוליווד, שני הצדדים הסכימו לוויתורים בדרישות שלהם - השחקנים ויתרו על הדרישה לקבל אחוזים מרווחי הסדרה ואילו האולפן הסכים להקטין את ההפחתה בשכר שלהם, שנאמדה בתחילה בבקשה לקיצוץ של 45%. עתה מעריכים כי מדובר בקיצוץ של 30% מהמשכורת בגובה 440 אלף דולר לפרק לשחקן. כמו כן, נודע כי התשלום על הזיכיון של שידור הסדרה ירד מאחר שגם אחוזי הצפייה שלה אינם גבוהים כבעבר.

ההודעה על חתימת החוזה לשתי עונות נוספות באה אחרי שיושבה המחלוקת הכספית בין השחקנים המדבבים את "משפחת סימפסון" לרשת פוקס, לאחר שזו אמרה כי אם לא יגיעו לכדי הסכם הסדרה עלולה לבוא לסופה.

ששת כוכבי הסדרה, הקומדיה הוותיקה ביותר על המסך האמריקאי, היו במשא ומתן עם הנהלת פוקס על משכורתם, בדומה לזה שניהלו בעבר. בעבר איימו בכירי הרשת כי יחליפו את השחקנים המסרבים לשתף פעולה בשחקנים אחרים הנשמעים כמותם.

ואולם, לראשונה זה יותר משני עשורים, פוקס התעקשה כי אם השחקנים לא יסכימו לקיצוץ של 45% במשכורתם, הסימפסונים ימותו מוות פתאומי ויירדו מהמרקע.

משפחת סימפסון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ