המלצת צפייה: "ספוקס"

ערוץ 23 משדר בשידורים יומיים חוזרים את הסדרה הבריטית עטורת הפרסים, העוקבת אחר קורותיהם של אנשי סוכנות הביון הבריטית אם-איי-5

איתמר זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתמר זהר

לקראת חצות, אחרי שילדים רכים ינסו שוב את כוחם בזמרה בתוכנית "בית ספר למוסיקה" בערוץ 2 ואחרי שישראל אהרוני יבקש שוב לסחוף את כולם למטבח ב"ישראל מבשלת" בערוץ 10, יהיה אפשר להתפנות לדרמה האמיתית של החיים, גם אם היא מתרחשת הרחק מכאן.

ערוץ 23, זה שחרב הסגירה תמיד מרחפת מעליו וראש הממשלה מבקש להוריד עליו כעת את המסך, הוא הערוץ היחיד בישראל, פרט לערוץ 1, ששומר אמונים למורשת הטלוויזיונית הבריטית. בימים אלה הוא משדר בשידורים יומיים חוזרים את הסדרה הבריטית המרתקת ועטורת הפרסים "ספוקס".

הסדרה, שירדה באחרונה אחרי עשר עונות דחוסות ומסחררות, הופקה בבי-בי-סי ועקבה אחר קורותיהם של אנשי סוכנות הביון הבריטית אם-איי-5 במטה שלהם בלונדון ומחוץ לו. היוצר שלה הוא דייוויד וולסטנקרופט והיא זכתה במשך השנים בפרס בפטא הבריטי היוקרתי, בין השאר לסדרת הדרמה הטובה ביותר. בפרק שישודר הערב, השני בעונה השנייה, טום (מתיו מקפיידן) מנסה להכניס סוכן סמוי למסגד בבירמינגהם שבו מאמנים מחבלים מתאבדים. אלא שאז מתברר לו עד כמה קשה למצוא את האדם המתאים למשימה.

"ספוקס". ערוץ 23, 23:00

"ספוקס". על סוכנים ומחבלים

סורג ובריח

ואילו אלה שמעדיפים סדרות תעודה, ועוד כאלה הנכנסות אל אחורי הסורגים, ימצאו עניין בסדרה "נעולים" שהפרק שלה, "נאמנות קטלנית", ישודר באותה שעה בנשיונל ג'יאוגרפיק. בבית הכלא של יוטה כלואים 4,000 אסירים מסוכנים. על פי הסטטיסטיקה, לאחד מתוך ארבעה אסירים שם יש קשר לכנופייה כלשהי ואלה נלחמות זו בזו. הסדרה מציגה את סיפורן של כמה מהן ואת האנשים שעומדים שעומדים מאחוריהן.

"נעולים". נשיונל ג'יאוגרפיק, 23:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ