הערב בטלוויזיה: הגריל של צ'ארלי שין

התוכנית המצחיקה לרוב לא עושה הנחות לאף אחד, אבל כשמדובר בצ'רלי שין היא עוררה בעיקר רחמים ואי נוחות

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

"כמה קוקאין צורך צ'ארלי שין? מספיק בשביל להרוג שני גברים וחצי", קטל ג'ון לוביץ ב"גריל של צ'ארלי שין", ששודר בארצות הברית לפני כחודשיים מול הפרק הראשון בעונה החדשה של "שני גברים וחצי" לראשונה בלי שין, ומשודר אצלנו הלילה בהוט. סת מקפרליין, יוצר "איש משפחה", מנחה הערב, אמר: "הלילה בפרק של ‘שני גברים וחצי' תהיה הלוויה של דמותו של צ'ארלי. אבל אין סיבה לזפזפ כדי לראות את זה. בעוד כמה חודשים תראו את הדבר האמיתי".

זה לא היה הדבר הכי קשה שנאמר על השחקן שהשנה משך את מוקד תשומת הלב כשהשתלח ביוצר הסדרה שלו צ'אק לור ברמיזות אנטישמיות (גם על כך צחקו, גם על שין וגם על מי שנעלבו), ופוטר בעקבות כל מעלליו. אנתוני ג'סלניק הזכיר לו כי "הסיבה היחידה שאתה נמצא בטלוויזיה היא כי אלוהים שונא את מייקל ג'י פוקס", שאותו שין החליף ב"ספין סיטי" בשל מחלתו; "מדהים שאחרי כל הנזק שעשית לכליות ולכבד שלך, הדבר היחיד שהסירו ממך, זה הילדים שלך", אמרה קייט וולש מ"מרפאה פרטית". ובאותו עניין תהה ג'פרי רוס, המחופש למועמר קדאפי (עוד לפני שזה נפרד מהעולם), "אינך רוצה לחיות כדי לראות את הילדים שלך עושים את 12 הצעדים הראשונים שלהם?" ואז הוסיף את השאלה החשובה מכל: "איך עושים קציצות מהתמוטטות עצבים?"

התשובה היא שזה קשה, משום שהנחת היסוד של התוכנית המצחיקה לרוב, היא שלא עושים בה הנחות - אבל גם לא ממשיכים להכות במישהו שכבר שרוע על הרצפה. שין, אף שבסוף הצליח לקום ולהשיב בדרכו לכל הלועגים לו (שבמשך התוכנית ספגו עקיצות למכביר מחבריהם), נראה קצת מיוזע וחולה. "שוב יצאתי ללא פגע", הוא אומר בסוף. "אתם לא יכולים לפגוע בי. לעזאזל, אפילו אני לא מצליח לעשות את זה". רחמים.

העניין הנוסף שגורם לאי נוחות (בעצם, בנוסף לכל מה שמייק טייסון אמר בה) זה שיש בתוכנית ממד של הצדעה למי שאפשר היה כבר להניח לו, בעיקר שהוא מציג את עצמו כמעט כמהפכן חברתי ("עשיתי את הדבר היחיד שכל אחד באמריקה חולם לעשות. אמרתי לבוס ללכת להזדיין"); שיילך לו מכה הנשים, הנרקומן והגזען הזה לנוח בהררי הכסף שלו.

"הגריל של צ'ארלי שין". קומדי סנטרל, 21:45

"הגריל של צ'ארלי שין". ממד של הצדעה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ