הערב בטלוויזיה: הורים במשרה מלאה

כמו שפעם היה כיף לשחק בבובות ובנדמה-לי, כך גם מהנה מאוד לצפות בהורים במשרה מלאה. וגם: מיסטר סאנשיין של מתיו פרי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

"הורים במשרה מלאה" חוזרת היום לעונה שלישית. כריסטינה כבר בהריון מתקדם ואדם עדיין לא מצא עבודה חדשה. שרה חוגגת יום הולדת משמעותי - 40 - בלי שאמבר בתה, תרצה לחגוג אתה. משפחת ברייוורמן ממשיכה בפטפוטיה. כולם ממשיכים להיכנס זה לדברי זה. נכון שהדיאלוגים בטלוויזיה נוטים להיות מנומסים מדי, כל אחד מחכה שהאחר יגמור להגיד את שהתחיל, אבל כאן הדיבור המגובב הזה הוא מניירה.

יותר מדי כאלה יש בסדרה הזאת, וזה לא הליקוי היחיד שלה. יחסי המשפחה הגדולה מזכירים יותר מכל דבר אחר פרסומת למשקה קל. למרות זאת הכתיבה טובה - ג'ייסון קייטימס מ"אורות ליל שישי" הוא יוצר הסדרה (ובמחווה לעצמו אומר מקס, הילד בעל תסמונת אספרגר, כי למד על הרגלים של תיכוניסטים מצפייה בסדרה "אורות ליל שישי"). השחקנים לרוב יפים וכובשי לב, וכמו שפעם היה כיף לשחק בבובות ובנדמה-לי, כך גם מהנה מאוד לצפות בסדרה הזאת, פנטסיה המתחפשת למציאות.

"הורים במשרה מלאה". יס דרמה, 22:00

שמש העמים

מאט לה בלאנק, יוצא "חברים", מועמד עם הסדרה שלו "אפיזודס" לגלובוס הזהב. מתיו פרי, מאותה סדרה ותיקה, הצליח הרבה פחות בשנה שעברה עם "מיסטר סאנשיין", שהיתה אמורה לסמן את הקאמבק של שותפו של ג'ואי, אבל בוטלה בתוך זמן קצר. פרי, שגם היה מעורב ביצירת הסדרה, מגלם את בן דונובן, מנהל מרכז הספורט "סאנשיין" בסן דייגו, שמנהל רומן לא מחייב עם מנהלת השיווק שלו. שם הסדרה, כמו שם הזירה, העולה הערב בערוץ קומדי סנטרל, הוא הפוך על הפוך - בן אינו אדם שמח כמו ששמו מרמז. העובדה שגם הוא מציין יום הולדת משמעותי - 40 - אינה הופכת אותו למאושר יותר. להיפך, בנקודת ציון זו הוא מבין שעליו לשנות את חייו.

לסדרה הקומית הזאת כמה נקודות זכות - אליסון ג'אני האהובה מ"הבית הלבן" מגלמת כאן את הבוסית של פרי, קריסטל, טיפוס מנותק מהמציאות ומלא גחמות. נעים לפגוש בסדרה את חורחה גארסייה, המוכר כהארלי מ"אבודים". הסדרה נוטפת מאמץ יתר. היא משתדלת מדי להיות ביזארית וייחודית, דבר שאמור להיות נונשלנטי, ונשענת מדי על פרצופי צ'אנדלר בינג המכורכמים, ופחות על קומדיה והצחקה.

"מיסטר סאנשיין". קומדי סנטרל, 22:35

"הורים במשרה מלאה". פנטסיה המתחפשת למציאות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ