רותה קופפר

1. "האנטומיה של גריי". יס דרמה, 21:15. מתמחי השנה החמישית חוזרים לבית החולים סיאטל מרסי גרייס, לשנה מכריעה בקריירה שלהם. מרדית תתמודד עם תוצאות התערבותה במשפטו של דרק; וכריסטינה ואוון אינם מצליחים לגשר על הפערים ביניהם בנוגע לתינוקם שטרם נולד.

2. "סקרנות". דיסקברי, 22:20. תוכנית המנסה להשיב על שאלות בסיסיות ומסקרנות כמו איך ייראו חייה הנצח? האם יש אלוהים בעולם? ומה עם חייזרים? ולמה סקס הוא כל כך חשוב?

3. "מיסטר סאנשיין". קומדי סנטרל, 22:35. סדרה המשודרת מדי לילה שנועדה להשיב את מתיו פרי למרכז הפריים, אך נפלה בשל מאמץ יתר להיות לא רק מצחיקה אלא גם הזויה. הערב בפרק "אחותה של התר", קריסטל (אליסון ג'אני, "הבית הלבן") מבקשת מאלונזו להציג את כלב התערוכות שלה בתערוכה יוקרתית. התר משדכת לבן את אחותה, שמתגלה כמשוגעת לא פחות ממנה.

מתיו פרי ב"מיסטר סאנשיין". מאמץ יתר

4. "היומנים הסודיים של אן ליסטר". בי-בי-סי אנטרטיינמנט, 22:40. דרמה המבוססת על יומניה של אשה ייחודית שחיה בין השנים 1791-1840, פעלה בניגוד למוסכמות החברתיות אז וניהלה יחסים רומנטיים עם נשים.

5. "ממפיס ביט". הוט-זון, 22:45. הערב עולה העונה השנייה והאחרונה של סדרה זו, המספרת על דווייט הנדריקס (ג'ייסון לי החמוד לרוב), בלש משטרה מעיר הקאנטרי והבלוז ממפיס, ועל הבוסית התובענית שלו טניה רוס (אלפרי וודארד). בעונה זו נכנסת לחייו של הנדריקס החוקרת קלייר ריאן (ביו גארט), שנהפכת למושא אהבתו. במקביל הוא מתמודד עם שחרור של אסיר מהכלא, המעלה אצלו זיכרונות מאביו, שוטר שנהרג בעת מילוי תפקידו.

6. "קאסל". יס אקשן, 22:50. ועוד כמה שוטרים חוזרים למסך הערב. סדרה זו על השוטרת בנט היפהפייה ועל קאסל, הסופר המחזר אחריה, חוזרת בעונה רביעית, לאחר שהעונה הקודמת הסתיימה בירי שכמעט הרג את בנט. היא שבה לתפקוד מלא, אך מתעלמת מדברים שנאמרו ממש ברגע הקריטי ההוא.

7. "זירת הפשע - ניו יורק". ערוץ 1, 23:00. ועוד שוטרים: סדרה זו עוקבת אחר שוטרים וחוקרים פתולוגיים. בפרק השביעי של עונה שישית זו מתרחשת תאונה בין רכב פרטי למשאית, אך בחינת זירת התאונה מובילה לכך שמדובר בפשע: בתא השינה של נהג המשאית ישנן ראיות לכך שהוא חטף וכלא שם קורבנות.

8. "חואקין פניקס עדיין כאן". ערוץ 8, 23:10. דיוקן של שנה רועשת בחייו הסוערים של השחקן חואקין פניקס, שהודיע על פרישתו מקריירת המשחק המוצלחת שלו ב-2008 ומחליט להמציא את עצמו מחדש כיוצר היפ הופ.

9. "קונאן". קומדי סנטרל, 00:15. בתוכנית האירוח הלילית מארח הענק הג'ינג'י את מתיו פרי. אותו אחד מ"מיסטר סאנשיין" שלעיל.

10. "סיפורי הוליווד: קייסי אנתוני". אי! 00:45. אולי בשל המראה שלה וחיבתה לבילויים נהפכה אשה זו, שהואשמה ברצח בתה בת השנתיים וחמקה מעונש, לסוג של סלבריטי, ולכן היא זכתה לסרט בסדרת "סיפורי הוליווד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ