הצלחה ל"רשת": 34.2% רייטינג לפתיחה של "The Voice"

תוכנית הדגל החדשה של זכיינית ערוץ 2 גורפת נתוני רייטינג מרשימים. "מצב האומה" זכתה ל-22.6% רייטינג ומהדורת החדשות רשמה 18.1%

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

"The Voice", תוכנית הדגל החדשה של זכיינית ערוץ 2 "רשת" גורפת נתוני רייטינג מרשימים. התוכנית הראשונה, ששודרה בשבת, רשמה 34.2% צפייה בכלל האוכלוסייה (38.9% בקרב משקי בית יהודיים בלבד), נתון נדיר לתוכנית של הזכיינית. פרט ל"The Voice", תחרות כישרונות שירה שמקורה בפורמט בינלאומי מצליח, זכתה "מצב האומה" ל-22.6% רייטינג ומהדורת החדשות רשמה 18.1%. המגזין, תוכנית חדשות השבת בערוץ 10, צברה 9.9% צפייה.

הנתון שרשמה "The Voice" חותם שבוע עתיר רייטינג במיוחד, שהחל עם תוכנית פתיחת העונה של "האח הגדול", הריאליטי של זכיינית ערוץ 2 השנייה, "קשת". "האח הגדול" כובשת את ראשות הטבלה השבועית, עם 40.3% צפייה, אך מדובר בשבוע תחרותי במיוחד בין שתי הזכייניות.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

מנחי "The Voice". נתון נדיר לתוכנית של הזכיינית "רשת"צילום: ינאי יחיאל

במקום השני מדורגת "The Voice" ובשלישי שוב "האח הגדול", ולראשונה זה תקופה נכבשים המקומות הרביעי, החמישי והשישי בתוכניות של "רשת": שתי תוכניות "המרוץ למיליון" והתוכנית "מצב האומה". במקום השביעי נמצאת מהדורת חדשות 2. במקום השמיני הסרט "אייל גולן מספר לך", ששודר ב"קשת" ובמקומות התשיעי והעשירי תוכניות של "קשת": "עובדה" ו"הבית של האח שווה יותר".

תגובות