מסתמן: עמנואל רוזן יגיש את מהדורת שישי של ערוץ 10

המהדורה נותרה ללא מגיש קבוע לאחר התפטרותו של גיא זהר, בעקבות שידור ההתנצלות בפני שלדון אדלסון. רוזן ישמש גם כפרשן המדיני של הערוץ

אמילי גרינצווייג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמילי גרינצווייג

בערוץ 10 חידשו לאחרונה את המגעים עם עמנואל רוזן לתפקיד המגיש של מהדורת שישי, לאחר שאלו הוקפאו בעקבות המצב הקשה ואי הודאות לגבי עתידו של הערוץ. רוזן צפוי להחליף גם את הפרשן המדיני צ'יקו מנשה, שעבר לתוכנית "המקור" בחודש אוגוסט.

מהדורת שישי של הערוץ נותרה ללא מגיש קבוע מאז התפטר גיא זהר מהגשתה בעקבות שידור ההתנצלות בפני שלדון אדלסון. כעת צפוי רוזן להגישה יחד עם מגיש נוסף. אחת האפשרויות שנבחנו היא הגשת המהדורה בצוותא עם אלון בן דוד, אולם עם עזיבתו של מגיש המהדורה המרכזית של הערוץ, יעקב אילון, הועלה שמו של בן דוד כמחליף אפשרי למהדורה המרכזית.

בספטמבר אשתקד, התפטר, בצעד הפגנתי, מגיש מהדורת "השבוע" של ערוץ 10, גיא זהר, בסיום המשדר. התפטרותו של זהר באה אחרי התפטרותם של עורכת התוכנית רותי יובל, ומנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10, ראודור בנזימן. שלושתם התפטרו בגלל התנצלות בפני המיליארדר שלדון אדלסון שפתחה את המהדורה, ונכפתה עליהם בלחץ בעלי המניות של ערוץ 10.

יעקב אילון, המגיש הבכיר של מהדורת החדשות המרכזית של הערוץ, הודיע לפני כשבוע כי יעזוב את תפקידו בסוף חודש אפריל, בשל חוסר שביעות רצונו מתפקודה של המהדורה המרכזית מאז עברה לשדר מירושלים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ