הערב בטוויזיה: "מוארת"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

בשבוע שעבר שודר הפרק הלפני אחרון בעונה הראשונה של "מוארת". הוא התמקד בהלן (דיאן לאד), אמה של איימי (לורה דרן). אם עד אז היחס אל הסדרה הייחודית הזאת היה אמביוולנטי, עם נטייה לחיבה, הרי שהפרק מנקודת המבט של האם, טראגי הרבה יותר מקומי, שיכנע סופית כי זו יצירת טלוויזיה ייחודית.

"מוארת" של HBO המשודרת בערוץ יס או מספרת על איימי, אשה שהחליטה/נאלצה לעשות שינוי בחיים שלה. כשם שההחלטה לא ממש באה ממנה, השינוי מורכב - המאבק שלה הוא על דברים שהיא לא הבינה עד הסוף. היא עושה הרבה דברים מביכים מבחינה חברתית, אבל אלה דברים שצריך לעשותם.

בפרק האחרון של הסדרה שיצר מייק וייט, לוי - בעלה לשעבר של איימי - משתגע בלילה והיא משכנעת אותו שילך לטיפול. עוד באותו פרק איימי מבקשת מדיימון שייתן לה להציג לחברי הקבוצה שלו את תוצאות המחקר שלה. אלא שדאגי, הבוס שלה שאינו מוכן לדבר אתה שלא בנוכחות עורך דין, מסרב לאפשר לה לצאת מהמשרד.

"מוארת". יס או, 21:30

לפני אסון

"מבט שני" של ערוץ 1 מספר על הבורר הפלסטינאי מוניב אל-מצרי, איש עסקים שמנסה לתווך בין חמאס לפתח. בכנס של כל הפלגים בשכם נכח גם צוות "מבט שני" עם הכתב אורי גולדשטיין. הוא תיעד את תחושות הנוכחים שלפיהן הפלסטיניים עומדים לפני אסון וזהו רגע קריטי לחיבור בין פתח לחמאס. אל-מצרי חושש ש"ירושלים אבודה" וכמוה שאר הגדה וש"דרכו של אבו מאזן מתה" ולכן מציע לנקוט אינתיפאדה לא אלימה.

"מבט שני". ערוץ 1, 21:45

"מוארת". מה שצריך לעשות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ